Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Aral ile bayilik anlaşması tamamlandı. Bundan sonra Aral'ın sattığı her ürün için bana gelebilirsiniz. Razer mouse,kulaklık vs. oyunlar falan filan hepsi dahil. Sitede sadece figürlü oyun CE'leri listelenecek tabii ki, onlar dış satış artık Sanal Pazar'dı vs. onların üstünden yaparız.

Ayrıca yeni ürünleri bugün sonunda GG'ye de ekliyorum. Oradan da uygun kargo ve taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.

Gerçi siteye de World Card'ların tamamına 3-6-9 taksit eklendi. Oradan da alabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Stok temizliği için getirdiğime pişman olduğum yegane ürünlerden birine büyük indirim yaptım asdf

http://www.kaptanpanda.com/U51,93,pop-dx-monkey-d-luffy-marineford-ver-megahouse.htm

MDLOP75

Bu hediye çeki ile 200TL'ye alınabiliyor. Bu hafta sadece birkaç forumda indirimi yapacağım. Ondan sonra Fırsat Ürünleri'ne düşürürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

kitap getirtebilio musun abi?

evet ise şunları getirtmen mümkün mü?

World of Warcraft: Jaina Proudmoore: Tides of War (2012)
World of Warcraft: Vol'Jin: Shadows of the Horde (2013)
World of Warcraft: War Crimes, (2014)

yani kitap ve çizgi roman için çok çabaladım yerel kaynaklar üstünden de hiç cevap bile vermediler. Şuan zaten kendi ürünlerime yoğunlaştığım içinde yurt dışından kaynak aramadım. Hani böyle alım yapabileceğim yer bilsem mutlak getiririm de şu sıralar çok zor gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

yani kitap ve çizgi roman için çok çabaladım yerel kaynaklar üstünden de hiç cevap bile vermediler. Şuan zaten kendi ürünlerime yoğunlaştığım içinde yurt dışından kaynak aramadım. Hani böyle alım yapabileceğim yer bilsem mutlak getiririm de şu sıralar çok zor gözüküyor.

anladım abi sağol :(
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

War crimes ı getirirsen bende alırım, amazondan sipariş verip patlamaktan helak oldum :D

Çizgi filmin ismini öğrendiğim iyi oldu bir ara bakim bende, en son çocuk robotu otomatik hale getirmişti kumanda gerekmiyordu sonra kayboldu o seri hehe.

diğer ikisi sende varsa satsana bana?

hadi plz? :D
Sosyal ağlarda paylaş

kaliteli dizi figürleri yok. dexter'ın ortalama üstü büstü var, 300TL falan kimse almazdı. Amerikalılar bile alıp yeniden boyuyor falan o yüzden yani, o zaman mükemmel oluyor gerçi asdfsd boya tonlamalarında sorun var çünkü

Hani Breaking Bad içinde Mezco güzel figürler çıkardı ama hem dreamers, jbc de falan var sattılar hem de ben avrupadan getirtemezdim o dönem, japonyayı seçmiştim tek atımlık gümrük harcamam da, distribütörümde de yok.

Ama Eylül de hem Breaking Bad'leri distribütörden hem de Sons of Anarchy ürünlerini falan alabileceğim. Avrupa'dan getirteceğim lotu da Ağustos ortasına falan sarkıttım. Belki ona da atarım birkaç şey

Bunların dışında işte cidden dizi figürü diye bir şey yok şuan dünyada, aşırı popülerlerin çıkıyor arada kaliteli o kadar o da kısa dönem sonra bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

kitap getirtebilio musun abi?

evet ise şunları getirtmen mümkün mü?

World of Warcraft: Jaina Proudmoore: Tides of War (2012)
World of Warcraft: Vol'Jin: Shadows of the Horde (2013)
World of Warcraft: War Crimes, (2014)

abebooks.com a bak. Ordan alıyorum ben kitap hep sıkıntısız geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

burası fakir muhiti gerçi ama yazayım ne olur ne olmaz dedim asdfasd

bu Rodman figürü için görüşme yaptım ve 4+ adette %12 indirim alabiliyorum. Bu da son müşteriye standart ön sipariş indirimimle birlikte yaklaşık olarak 175TL civarında bir indirim demek olacak ki ürünün normal satış fiyatı 950TL.

Tek şart var ama işte ekstra %12'lik indirimi kullanmak için gelecek ayın 8'ine kadar, yani 15 gün içinde parasını ödeyip alımı yapmam gerekiyor.

Hani buradan sanmıyorum alan çıksın da eğer çevresinde vs. ilgilenen ve meraklısı vs. varsa söyleyebilirse iyi olur. Ben bir tane kendime çekeceğim, 3 kişi bulunsa yeterli. Ben sağa sola yazıyorum, söylüyorum hep bakalım. Destek plx, Facebook gönderisini bile paylaşsanız yeterli hatta.

tabii üç kişi yeterli dedik diye tam üç getirmeseniz de olur, kapımız açık asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...