Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

red viper için spoiler yedim gibi // diziden alakasız

dizide gösterilmedi ama bu viper
age of ta köylü baasar gibi çocuk basıyormuş diyorlar hepsi bundan betermiş, sand girl mi ne diyorlarmış
burdan yürücek mi hikaye yoksa tamamen gg mi?

Spo

Dorne karışıyor hacı o kadar söliyim sana..

Sosyal ağlarda paylaş

Haftaya ygrette de gelince hate sex dönücek bak.

Bence jaime baba kardeşimi öldürürsen anam avradım olsun kingsguard kalırım ölene kadar çıkarmam altın pelerini, senin mirasın da unutulur gider dicek, ordan kurtarcak bence tyrion.

Ya bir de ned stark ölünce OHA İŞTE BU İYİ ANA KARAKTERİ İLK SEZONDAN ÖLDÜRDÜLER NEFİS NEFİS NO KLİŞE demiştim.

Robb ölünce ANANIIII NE TWİST YAPTILAR İŞTE PREMIER LİG BU demiştim.

Oberyn ölünce üzüldüm lan. Bir de işte tyrionun reisin üzerinden de giderek herife öyle bir sempati duydurttular ki. Daha da üzüldüm. Herif aman şöyle savaşçı böyle şövalye şöyle efsane diye anlatılan 3786 tane karakterin arasında gerçekten öyle olduğunu gösteren tek adamdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Boltonlar

Boltonların ben halen ihanetini anlamadım. Kitapları okumama vs.. yapmama ragmen anlam veremedim. Adamlar kuzeyli, starklara baglılarda, isyana ilk katılanlardan da, en çok destek verenlerden de , Eger robba ihanet etmese freylerde öyle bir halt yiyemeyecek ve ordularını robba vereceklerdi ve robb büyük ihtimalle casterlyi alabilecekti ama niye ihanet etti.

Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Boltonlar

Boltonların ben halen ihanetini anlamadım. Kitapları okumama vs.. yapmama ragmen anlam veremedim. Adamlar kuzeyli, starklara baglılarda, isyana ilk katılanlardan da, en çok destek verenlerden de , Eger robba ihanet etmese freylerde öyle bir halt yiyemeyecek ve ordularını robba vereceklerdi ve robb büyük ihtimalle casterlyi alabilecekti ama niye ihanet etti.

birisi yazmıştı burda sanırım, robb roose boltonun bi kaç öğütünü dinlemiyor falan sanırım o yüzden.ayrıca robbun altında olmak varken şu an kendisi warden of the north oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

http://awoiaf.westeros.org/images/7/70/Zippo514_RV_vs_Mountain.jpg
cidden şu bölüm ned, red & purple wedding ile beraber direkt ilk 4'e girdi kafadan final reaksiyonları olarak.

abi bunun sonucunun ne olacağını bu kadar bariz olduğu gören tek benmiyim? millet o sahneyi 10 kere izledim tekrar tekrar diye yazmışta, ben hmm öldü tabiki diyip kapattım yani. shock value olarak kıyaslanamaz bence o ikisiyle. birinin öleceği belli ve seride hep lannisterlar (tywin) kazanıyor. o ikisinde baya beklenilmeyeni vermeyi başarmışlardı. belki GRRM şok reaksiyonlarının bokunu çıkardığından esprisini yitiriyor olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence dizi iyi gidiyor, starklar en tırt aile çok seviliyor ama ned starkda duvardan kaçanları ilk bölümdü galiba kılıcıyla kafalarını kesmede bir behis görmüyor kendi yasalarına göre. Maksat otoritesini korumak. Gerisi malum bence iyi oldu sıkıcıydı o aile.

Lannsiterlerde o açıdan starklardan bir farkı yok, kendi otoriteleri için ellerinden geleni yapıyorlar, diğer herkes gibi. Lannisterler olmasa izlenmez be dizi. Cofrey bile eğlenceli her ne kadar mal olsada. Lannisterler daha eğlenceli izlettiriyor hele ailenin babası (tywin miydi) 10 numara adam.

Kim demiş iyiler kazanmış diye, dünyanın geneline bakın iktidarlara bakın iyiler kazansayıd bu halde olmazdık. 600 km güneyde insanların kalplerini söküp yiyen piskopatlar var. Farkı var mı 7 krallıkdan :), çok dramatize ettim ama hikaye o açıdan iyi gidiyor.

Ve sonunda iyiler kazandı gibi bir maymunluk ile bitmez umarım hikaye, böyle kaotik bir biçimde devam etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...