Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Oce4n said:

tinder ciddi ciddi çalışmıyor bende :( 1 senedir tinderda karı kız beğeniyorum. 1 kere bile match olmadı. en sonunda gittim başka bi telefondan kız hesabı açtım. kendimi buldum. karşılıklı kendimle likelaştım. hala match yok bana :( tinderin destek masası da yok ki söyliyim bozuk benimki diye...

ahahaha abi büyük drammış lan bu
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

tinder ciddi ciddi çalışmıyor bende :( 1 senedir tinderda karı kız beğeniyorum. 1 kere bile match olmadı. en sonunda gittim başka bi telefondan kız hesabı açtım. kendimi buldum. karşılıklı kendimle likelaştım. hala match yok bana :( tinderin destek masası da yok ki söyliyim bozuk benimki diye...

kim bilir neler kaçırdın
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Oce4n said:

ahahaha abi büyük drammış lan bu

https://www.youtube.com/watch?v=JdH3MsbL7RA
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Oce4n said:

ban yemişsin.

Ahah şu doğru olabilir mi? Eskiden çatır çatır matchleşirdim, aylardır tık yok.

Edit: En son daha fazla like uğruna yarı çıplak ayna selfileri koymuştum kesin bizim kezbanlar beni report manyağı yaptı başka açıklaması olamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

bi de matchlestiklerine yazacaksin abi begenmesem bile ona bir iki laf ettireceksin ki tinder seni konusturucu/eglendirici kisilik olarak classify etsin.

fakat 0 likela bunu yapmak biraz zor tabii.

ahaha

dungeon sistemi gibi çalışıyor. önce dungeona girmek için kendini kanıtlıyorsun, girdikten sonra tanışma lvl1, flört lvl2, bölümsonu bossu buluşma şeklinde ilerliyor, sevişirsen achievement alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Biriyle buluştum, kız arabasıyla 150-200 km yol gidip milletin evinde kalıp. Ertesi gün dönüyor. Hergün biriyle buluşuyor, maksatı çevre edinmekmiş. Öğretmen hanım kızımız :) Sevişmiyormuş, sevişmek isteyenleri tersliyomuş falan :)

Tek resimden ertesi gün buluşalım demesinden çirkin olduğunu anlamalıydım ama şans denedim işte. He birde hesabını kendi ödüyor. Israr etsem bana ödetir miydi bilmiyorum ama hiç zorlamadım açıkçası :)
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

Biriyle buluştum, kız arabasıyla 150-200 km yol gidip milletin evinde kalıp. Ertesi gün dönüyor. Hergün biriyle buluşuyor, maksatı çevre edinmekmiş. Öğretmen hanım kızımız :) Sevişmiyormuş, sevişmek isteyenleri tersliyomuş falan :)

Tek resimden ertesi gün buluşalım demesinden çirkin olduğunu anlamalıydım ama şans denedim işte. He birde hesabını kendi ödüyor. Israr etsem bana ödetir miydi bilmiyorum ama hiç zorlamadım açıkçası :)

tipini beğenmemiş bence senin

"önüme gelenle sevişiyorum" demicek tabikide
Sosyal ağlarda paylaş

tipini beğenmemiş goygoy , ama cidden bi düşün

öyle bi hayat mı var ,çevre edinmek için tinderdan adamlarla tanışıp,onca yol yapıp kimseyle sevişmemek fln.. hayatın normal akışına aykırı sanki

bana dha olası gelen :

hatun bayada sevişio , laf cıkmasın diye evden biraz ırak yerlerde adamlarla bulusmayı tercih edio , istediğiylede sevişiyo ,senden uğraştı ama bi elektrik alamadı,belki sen o hamleyi yapmadın,belki arkasından koşturup uğraştırmayı seviyor (ıyyy)

ilk defa bulustugu adama bu durumu anlatamaz pek tabi

o yüzden öyle saçma bi hikaye yazmış olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimal dediğin gibi çok sevişiyor ama mesela bi adamla buluşmuş, adam ben evliyim demiş, kızımız da sorun değil zaten ben arkadaş edinmek istiyorum, eşinle de arkadaş oluruz demiş asdad. Adam da tamam ama tinderdan tanıştığımızı söylemezsin demiş. Kız sayesinde 1 yıllık muhabbet çıktı bana, çok ilginç tipler var
Sosyal ağlarda paylaş

Çevre edinme hikayesini siz iyiyormusunuz ya ?

150- 200 Km yol tepecek, evde kalacak, vs.vs. bildiğiniz paralı Lejyoner onlar be. Müşteriyi tartıp ona göre davraniyor. Bu şekilde Polis ve yakalanma durumları minimize ediliyor. Ve tabi mahallede rezil olma riski sıfır.

Çevre edinmek isteyen okuduğu çalıştığı yerde edinemiyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...