Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Bide ilk defa hayatımda biri, organizasyonu yaptı yani ilk buluşma olarak herşeyi o ayarlardı etti. Kendi rutin takıldığı barına götürdü arkadaşları ile tanıştırdı.. Gittiği ülkeden hediye mediye aldı onu vericekti böyle.

Kendi evine çıkacağı için ev arıyordu daha ilk buluşmadan beraber eve çıkalım mıkalım bile olduk..

Tamam saçmalıklarıda çok ama rutini kırmak iyi geldi..

Evet yengeç burcu erkeğiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bence hatun tam ayrılmamıştı sevgilisiyle

bi kavga-kısa ayrılık döneminde takıldı senle

senle takılmak katalizör oldu , yahut o sırada cocuk bi atak yaptı ve kız pişman olup uzun vadeli ilişkisine döndü

çok hırpalama kendini , ona uzun zamandır yaşamadığı heycanı yaşatmışsındır, belki hatun kendi sevgilisinden güzel sözler ve şımartılmayı unutmuştur , sen o eksiği kapamışsındır ,ama herzaman hezaman uzun ilişki>anlık heycan , yani kötü hissetme,kendini har görme

bence tabi,götümden sallıyorum alakasız bi durum da olabilir

kız sana bu stresi çektirdiği için zaten cezalandırılmalı , hiç görüşme , arama sorma onu. gelirse fln , çok kurcalama,yüzeyselinden takıl. çünkü sana bu kafa buhranını yaşatan insan sana saygı duymuyordur , sen de ona gerektiği kadar saygı duy.

neyse niye güzin ablaya bağladım bilmiyorum ama madem girdim tam gireyim

zaman herşeyin ilacı güzelim , 2-3 güne hatta haftaya,şu an yaşadığın kafa karışıklığından esame kalmaz,yolun açık olsun , vicdansız kadınların evi yansın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendi rutin takıldığı barına götürdü arkadaşları ile tanıştırdı..

eşe dosta hava atmış işte

"BAKIN X İLE TAKILMIYORUM ARTIK İŞTE SİZİN İSTEDİĞİNİZ GİBİ YEPİSYENİ MANİTA YAPTIM FENA ROMANTSİZM YAŞIYORUZ"

mesajını vermiş arkadaşlarına

x'e geri döndünkten sonra " e napim denedim,ama kimse X gibi bakmıyor bana,gördünüz işte...." dicek

bahanesi hazır

ooof hiç tanımadıgım insanlar hakkında atıp tutmak negüzel ya
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben zaten evlenirsem anca o model evlenirim diye heves etmiyor değildim yani.. Kafa açıldıktan sonra çok zor yani.

Artık bundan sonra böbrek mi gidicek evi arabayı üstüne mi yapıcaz filan diye düşünmeyi bıraktım..

Bir defa daha karşı karşıya gelir miyiz diye düşünüyorum sadece..

Hani self-esteem'i ayaklar altına aldığım için zaten kızın tutarsız mantıksız açıklamalarını dinlemek yerine senin gerçeğin sana kalsın anlatma bundan sonrasına bakalım diye giricem yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende bilmediğim için ne istediğimi konya ovasında sıçamayan ördeklere döndük.

O da benden 3 saat büyük ikimizde kadıköy de doğmuşuz göt göte. Başıma gelen ilginç olayların benzer versiyonları onunda başına gelmiş. Böyle bilimsellikten uzak bir ton tantana sayabildiğin bi durum.

O daha baskın benden, zaten alfalıktan filan fersah fersah uzak bi adam olduğum için paso control ondaydı yani, benimde deli hoşuma gitmişti.

Ulan 1 gün gördüğüm kızla sank 2 sene beraber yaşamış gibi hikaye anlatmaya çalışıyorum işte. Saçmalıklar silsilesi ama çok gzüel :)
Sosyal ağlarda paylaş

ne önemi var aynı semtte aynı saatlerde doğmanın ?

çok kafayı takma bunlara

seni ilgilendiren kısmı seni mutlu edebiliyor mu ? Edebilir mi ?

sana çatara patara yalan söyleyen/söylemiş , eski sevgilisyle sorunları olan bi kadınla mutlu olamazsın,ten uyumu ne kadar fazla olursa olsun.

çok kafana takma, o seni kafasına taksın,sen yeni denizlere doğru devam et
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada baya oldu tinder'dan görüştüğüm insan. Kendi gözlemim oraya gelen tipler zaten içine kapanık sosyal anksiyetesi olan introvert insanlar. Social butterfly ile denkleşemedim hiç, ha belki ben istemiyorum öyle bir profil belki ondan.

Paso sağ çekmek kesinlikle işe yaramıyor, baya oturup mantıklı likelar atınca bir şekilde geri dönüş oluyor.

Abuk sabuk kendinden alakasız resimleri olan kıza like attım mesela kız dünya güzeli çıktı gibi şeylerde başıma geldi.

Hani ilk oturup konuşmadan sonra tinderdan eşleşip tanıştığını bile unutuyor insan, o toplum tarafından yüklenmiş anlamları aslına çok etkileyen bir faktör değil.
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay filan oldu son ilişkimin biteli. son 3-4 senedir max 1-2 ay tamamen yalnız kaldığım oldu.

Bir şekilde isimsiz bir sürü ilişki, ciddi başlayıp boka saran ilişkiler. Benim aman seks olsun muhabbet olsun diye başlayıp aşık olduğum terk ediliğim ilişkiler..

Bi yandan ciddi bişi olsun diye hevesleniyorum ama bi yandan çok zor yani gelecek planı yaparak biri ile ilişkiye başlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...