Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Kizin sapik erkek arkadasi patide takiliyor olabilir yakalanmiyim gibi bir cikarima vardi direk ahahah

Forumdaki erkeklerin imajina gel :D

Bu tarz işler gelir benim başıma o açıdan tırstım, birde böyle hikayeleri belirsizlik bitmeden anlattığın zaman mutlu sonla bitmiyor ya.

İlk 2-3 gün baya endorfin komasında gezdimde, sonra normale dönmeye başladım, artık ne olucaksa olucak zaten benden çıktı.

Yazmaktan etmekten çekinmem hatta anlatıcak hikaye olarak bitsin istiyorum bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Durun geldim.

Daha yeterince dram yaşanmadığı için yarıda böldüm. Fakat kısaca olay şöyle cereyan etti.

Perfect match. İlk buluşmadan itibaren full romantizm dolu dakkalar herşeyin şiir gibi gitmesi akabinde araya giren 1 haftalık bir mesafe, 1 hafta süresince iletişim kopukluğu vs zor iletişim..

Akabinde mesafe tam kapıncak ikinci kez görüşücez vs derken planların birden iptali ve kızdan beni arama sorma, sayko eski erkek arkadaşımla beraberim, görürse sıkıntı çıkabilir vs. ben seni arıcam sen arama temalı mesaj.

Hani körü körüne kaptırdım aşık oldum diye düşünsem ilk anlarda bile, geçmiş tecrübeler vs. ile insan bi frenliyor kendini.

Ama uzun zamandır mantığımı yitirip abuk sabuk hareketler yapmıyordum. Resmen ak sakallı dede görüp imana gelmiş gibi oldum. Hayali bilimsellik dışı işaretler kovalar, herşeye bi tesadüf değil lan evren mevren diye girer oldum.

Yani iyi oldu overall olarak baktığım zaman yaşadığım tek gecelik muhteşem tecrübe. Olayın karşılıklı gelişmesi herşeyin karşıklık olması vs çok etkiledi tabi. Ben birde çekingen olandım yani.

Birde çok senaryo yaşadım hayatımda. Kız beni atmıyor satmıyor altchar muamelesi yapıyor filan diye sürekli loopta olan düşünceler. Her biri başıma geldi yani aldatıldım, eski sevgiliye kaçan oldu, kaçtıktan sonra tekrar dönmeye çalışan oldu.. bilmem ne oldu o oldu bu oldu..

Ama her tezi çürütücek bi anti-tez çıkarıyorum kendimi avutma manasında... Neticede karşı karşıya gelicez kızla en azından umutlar tamamen tükenmediği içinde kenardan kenardan takılıyorum işte.

Kız sırra kadem bastıktan sonra sadece 2 defa çok kısa konuaşbildik, ses tonunda vs konuşmasında bariz bir şekilde beni bırakmak istemiyor, biraz taunt atıp, ben bida aramıcam filan yeter meter gibi girersem, hemen panik geliyor..

Of çok sikko durumlar aslında, kaç kurtul tertemiz ama bu sefer çok olmadık bi yerde telefon gelicek, yine nevrim dönücek.. Araf'ları uzatmak hep sıkıntı oldu bende..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...