Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

ben iki gün önce girdim sdfsd beleş versiyonu kullanıyorum
10-15 like yaptım 1 tane match geldi daha az önce

bu işin raconu nedir abaza gibi full like'layıp içinden mi seçiyorsunuz yoksa nokta atış felan mı

ilk başlarda güzelleri seçiyorsun. 8.günde filan hepsini beğenir duruma geliyorsun. İçinden mi seçiyorsunuz dediğin de max 3 tane beğenen oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Olm redpill redpill diyorsunuz redpillin babasi bu online dating app'lerde. Sorun tipte degilki 20-80 kuralinin en baba oldugu yer online app'ler. Senko'nun dedigi gibi 10/10'luk adamlar zaten butun likelari aliyor cunku hadi sizin tabirinizle 5-6'lik kizlar da sadece onu likeliyor.

7'lik erkek 7'lik kizi likelarken, 7'lik kiz kendini sadece 8-9-10'lara layik goruyor bunun en bariz oldugu yer Tinder. Ondan acayip fark yaratan tipler herkesle olabilirken, sizin de gayet iyi tipiniz olmasina ragmen like alamamaniz normal, moralinizi bozmayin, cikin ekmek disarda, caveman gibi olacaksiniz sfds.

Sorun bizim ulkede. Diger batida yok bu kadar buyuk bir sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kızların bu kadar poposunun kalkık olduğu ülke az var ya. Orası yüzde 100. Bunun nedeni geçmişten gelen kültürümüz ve erkeklerin açlığı.

Normal güzellikte bir kız dışarı çıktığı her gece 10 erkekten pas alıyorsa, elbette götü kalkacak yani. Bi anda kendini kusursuz efsanevi bir model olarak görmeye başlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ego boost lazımsa, -madem gold aldın- çek lokasyonu polonya, hırvatistan benzeri balkan ülkelerine. artık orda adamlar ne kadar çirkinse bilemiyorum, ilk saatten başlıyor. burası challenge, burası er meydanı. ben challenge adına yardırıyorum, yoksa hayat hakkaten dışarıda, hiç yormayın yıpratmayın kendinizi bunlarla.

yok annem ben asosyal, internetten yürüyeceğim illa diyorsanız,
sözlük daha kolay yemin ediyorum. gir en son alınan iltifatlar başlığına, sözlükçülerin instagram sayfaları başlığına, cinsellik temalı başlıklara, arada sana göz kırpan entryler olacak zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Kızların bu kadar poposunun kalkık olduğu ülke az var ya. Orası yüzde 100. Bunun nedeni geçmişten gelen kültürümüz ve erkeklerin açlığı.

Normal güzellikte bir kız dışarı çıktığı her gece 10 erkekten pas alıyorsa, elbette götü kalkacak yani. Bi anda kendini kusursuz efsanevi bir model olarak görmeye başlıyor

ahsahda bir de bunun avrupaya gidince tersini görüp bozulanı var
Sosyal ağlarda paylaş

ben de onu anlamiyorum ki..kullanim amaci ritmik jimnastik degil mi..kucagin da kedi..nasil bir cikarim yapacaksin..o hayvanlari seviyor o zaman beni daha cok sever gibi mi..yani hic bir erkegin aha kucaginda bir iran kedisi varmis sahane mac oluyoruz sonrasinda da sevisiriz algoritmasindan like atmis olma ihtimalini dusunemiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

2016nın Haziran başından Ağustos ortasına kadar olan sürede İzmir'de kullandım. Evime 6 tane kız geldi. 10dan fazlasıyla da görüşüp yemek vs yedik. Apaçi oldukları için salladım bazı varoş güzellerini. Bu kıstasa göre ben 10 üzerinden kaç oluyorum beyler?

2si bakireyim dedi. Biri oral da yapmam deyince onu kovmuştum.

Diğerlerinden biri "içimde dokunduğun noktalara ancak ameliyatla falan dokunulabilir. Meğer ben daha önce hiç orgazm yaşamamışım" dedi.

Bir tanesi, görseniz seks bombasıdır bu dersiniz. Gözler, bakışlar, fizik ateş ediyor. Yatakta en kötüsü oydu. Dümdüz yattı. Ertesi gün de engelledi. Bir hafta sonra bi çocukla elele kıbrıs şehitlerinde gördüm. Gülümseyip devam ettim.

Diğer bi tanesiyle düzenli görüşmeye başladık. Ve kız gerçekten bebek gibiydi. Sımsıkı fit vücut, buz mavisi gözler. O da yeni ayrılıktan çıkmış. İki üç drama yarattı. Yatakta falan iyiydik. Sonra eski ilişkime devam etme kararı aldım bitirdim.

Tinder hikayem böyle. Match olamayanlara danışmanlık hizmeti verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

ben de onu anlamiyorum ki..kullanim amaci ritmik jimnastik degil mi..kucagin da kedi..nasil bir cikarim yapacaksin..o hayvanlari seviyor o zaman beni daha cok sever gibi mi..yani hic bir erkegin aha kucaginda bir iran kedisi varmis sahane mac oluyoruz sonrasinda da sevisiriz algoritmasindan like atmis olma ihtimalini dusunemiyorum..

Abi hiç anlamıyosun bu işten belli ki. Ritmik jimnastik gözüyle baksalar bile boş bir ruhla sevişmeyi hiçbir kız istemez. Güzel ve keyifli hayat yaşayan, farklı çevrelere sahip insanlarla sevişmek isteyecekler tabi ki. Kedi de veriyor demek ki bazı ipuçları.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben de dumur oldum. Koptum baya yatakta. Bi de öncesinde diyo ki "ya sana bi şey dicem ama şımarırsın şimdi... neyse vazgeçtim."

Hiç böyle iltifat almamıştım dedim ben de. Bi de ilk geceden cim yaptı kız. Orada artı puan aldı.

Kızın hikayesi çok enteresan ama. Bi sevgilisi varmış. 3 yıl ilişkileri olmuş. 2. yıldan sonra cinsel hayatları baya azalmış. Sonra bitmeden önce çocuk gay olduğunu itiraf ediyor. 1 yıldır başka bir erkekle paralelde ilişki yürüttüğünü söylemiş.

Ve bu kızın öyle çok farklı ilişkileri falan olmamış. Böyle bi sevgiliden sonra baya şok etkisi yarattım herhalde. OHA GERÇEK PENİS sdfşlksdfldsk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...