Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Dance of dragonsdan sonra son ejderhaları da ölünce tangaryenler, ellerindeki her çelikten üstün, haritadan silinmiş homelandlerinden çıkmış valyrian steel sayesinde reignlarını devam ettirdiler gibisinden birşeyler vardı diye hatırlıyorum ben.

Direk o aklıma geldi aegonun eski hanedanın falan bahsi geçince onun için sordum.

Ne biliyim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bi sürü ailenin var ole kılıcı mılıcı, hanı ole 3-5 tane deil cok nadirde olsa var baya bi valerian steel nane etrafta ama paha bicilmediği icin el deiştirmiyo haliyle daha bi nadir oluyo.

yalnız dalgalı bir görüntüsü olan bir celiğin eritip döküldüğünde dokusunu kaybetmesi gerekir. accık gidip ataştıraymıs keske
Sosyal ağlarda paylaş

melisandre aşırı çekici değil mi lan. kitapda da sesi için ayrı parantez acmışlar burda da öyle sanki. kadın konuştukça gidip din haneme "Lord of the Light" yazdırasım geliyor.

kitaptan bir kaç yerden birşeyler okudum bu white walkerlar, melisandre,bran,others , great otherslarla ilgili filan. baya iyiymiş.

asıl mevzu duvarın öbür tarafında ya, ha bir de varsa yoksa bravos gerisi tırt.
Sosyal ağlarda paylaş

eyv da bu forum gibi bişey ya, bana daha çok wiki gibisi lazımdı. atıyorum mesela catelyn starka kim yazmıştı niye sevişemediler diye bakınca bulcam. ama hep geçmişe dönük olcak. aslında çocuğu vardı sonra geldi bütün lannisterları öldürdü hikaye bittiye getirmeyecekler.

layered spoilerfree wikiyi buldum beyler. yapsın birisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...