Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

çok deli bölümdü ya.

gelecek bölüm tahmini. tutarsa deli spo yemiş olabilirsiniz

oberyn dobra adam. duruşmada tyrion a sempati beslemeye başladığı ve takdirini kazandığı anlaşılıyordu. duel de onun yerine savaşırsa süpriz olmaz. heleki karşısındaki giant olursa.

her türlü tyrion yırtacak da şu olaylardan sonra nasıl bir tavır takınacak, karaktere dönüşecek onu emrak ediyorum. adam o kadar öfke dolduki alev alacak sandım.

of inanılmaz tahmin falan diye gaza gelmiş ben de bişey sandım LOL APTL
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

hacı bu trial by combatın ucu çok açık ya iyi dövüşçüsündür senden iyisi yoktur ona buna tecavüz edip öldrürüsün filan combat da kazanırsan suçsuz mu oluyon nedir yoksa sadece böyle tam belli değilse yapıp yapmadığı mı trial by combat available oluyo

senden iyi dövüşçü yoksa genelde yargılanmıyosun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

buda iyi alıştı haa.. hop trial by combat!
off kitaptada boleyse cok sacmaymıs

deistiriyoalr falan diyonuzda, ben kitapalrın baya tırto olduğunu dusumeye basladım artık.

bilmemkac yüz/bin yıllık aynı cağda yasıyan bi settinging gelenekleri bu kadar dengesiz, veya bu kadar rahat cignenir olamaz.

neyse, konuya dönersek bence obryn vs jaime'i olacak tam drama dönecek. muhtemelen jaime'i kral'ın katili adına dövüşemiycektir cünkü

Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

e yerine bronn dövüştü mesela eyrie'de, nasıl trial abi bu. parası çok olanın allahı da mı çok oluyor. ben gene bronn alır diye bekliyorum.

sanırım bi tarah champion secerse diğeride secebiliyo, tabi rahatlardan biri ölüyse mecburen seciyo o zamanda salıyosun mountaını üstüne adamın. her türlü komik bence bu mevzu

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...