Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sam dedim sam geldi sansa falan derdim bileydim sdf.

sahi dat sam

niye yanından geçiyor white walkerlar samin? hani görmüyor dicem görüyor da o atlı olan.

martin de nasıl bir tontoş ya izlemek lazım dur indireyim conan bölümünü.

eztvde yokmuş daha :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

+rep

maester aemon

bu adam targaryendı di mi lan. unutmuşum ben. kış gelirse sağ kalıp kalisiye kaçacak bence

whitewalkerlar öldürmez bunu zaten görmüyo diye, sami de öldürmeye değer bulmadılar mesela. tombalak.

khaleesi tahta çıkarsa walldan çağırın bunu gelsin tangaryen soyu devam edicek heritage legacy hede hödö mi dicek fdfsssdfs
Sosyal ağlarda paylaş

of daha yeni seyredebildim bölümü ve hemen iki tebrik geçesim var:
1) tyrion : adamsın!
2) peter dinklage : o nasıl oyunculuktur?!

gerisi spoiler

tyrion'da bir takım sigortalar artık tam olarak atmıştır umarım. kendisinin "yumuşak kalpli soylu cüce"den "imp"e hızla dönüşüp ortalığın damına tünemesini bekliyorum. vallahi aşağısı kurtarmaz artık.

düello işi enteresan, jaime kilit karakter olacak herhalde de kimin tarafında olacak kestiremedim. heycanlı burası biraz...

btw davos başarılı çıkışıyla göz doldurdu. ama herifin kral seçimi o kadar yanlış ki, üzülüyorum...

khaleesi boring :/

Sosyal ağlarda paylaş

@ema

tyrion için gelecek sezonları bekleyiniz efem

Sırf o düello için diziye karakter aldılar öyle diyeyim. En özenli sahne olacak, geçen sezonun red weddingi ayarında

Stannis the Mannis kitaplarda son derece kallavi bi karakter, davosu hak ediyor hani. Dizide niye böyle yaptılar bilmiyorum =/

Evet dany artık soyunmuyor da.. O yüzden sıkıcı katılıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

stanisi niye kimse sevmiyor? kral olmak için kalesi ile birlikten en doğru adaylardan

Stanisi kimse sevmiyor değil, kimse kral olmasını istemiyor çünkü westerostaki lordların hemen hemen hepsinin kellesini alır. Adamın politik ittifak umurunda değil, adalet ne derse onu yapıyor. Bir de çok şuursuz bir adam, 2 adım önünü göremiyor.

Ayrıca Daenerys ile adam tamamen zıt. Herifin tahta olan claimi direk dany'nin ailesini tahttan indiren adamdan geliyor.

Spoilerımsı

Dany'nin Westerosta ittifak yapabileceği aileler battle of the tridentte abisinin yanındaki ve tower of joydaki kings guardların ailesi (house Dayne, House Hightower, house Whent, house Darry, eh bir de doğal olarak house Martell. Martell hariç bu ailelerin hepsi Roberttan sonra güçlerini kaybediyor haliyle, dolayısıyla bu ittifaklar da bir işe yaramaz. Dany'nin westeros ile ilgili bütün bilgileri abisinden geldiği için bir çoğu yanlış ve taraflı.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...