Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kitaplari okumadim , ilk kitabin sikiciligindan dolayi.

Diziyi de anneannem yalan ruzgari izler gibi degil de acaba oyunculuk nasil , kostum ve ambians nasil diye heyecanlanarak izliyorum.

Hicbir film kitabin yerini tutamaz teoride. Ahmet ned starki sean bean olarak canlandiriyoken kafasinda mehmet christian bale olarak goruyo cunku.

Sukru ise nicholas cage.
Sosyal ağlarda paylaş

Nako said:

sadece diziyi izleyenler diziden keyif alıyor, beklentileri kitapları okuyanlar kadar yüksek olmadığı için.

ben kitaplari okudum, diziden de keyif aliyorum. herkes illa AAAAA ASLINDA OYLE DEGIL diye delirmek zorunda degil. hikayedeki degisiklikleri yapmasalarmis daha iyi olurmus da napayim bileklerimi mi keseyim.

sonucta dizi guzel.
diziyi guzel mi degil mi diye kitapla karsilastirmak sacma. git diger dizilerle karsilastir.
Sosyal ağlarda paylaş

çok akıllısınız ama düşünemiyorsunuz.

örneğin one piece diye anime var. ya da hunter x hunter, hikaye ilerlemiyor diye ara verdim ben ama 2 gündür güncelde görüyorum hep belli ki kaynadı birşeyler.

iyi mi lan ara vermeyi bırakayım mı diye bakmaya girsem. ÖMÖ ÇÖKMÖŞ İŞTÖ NEDÖN SPÖYLÖRÖE ÖLAÖLIM diye ibibiğin birinin spoilerını yesem ne anlamı kaldı?

aklınızın kapasitesi bittiyse bitti yazın. biz anlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

tüm kitapları okuyup da diziyi izlemesi zevksiz, çünkü dizi çok başarısız.bir sürü eksik, gereksiz yer var.valla acıyorum sadece diziyi izleyenlere

dizi dediğin şey görsel ve işitsel bir şey

bakıyoruz, bunlarda bir sorun var mı, türünün standartlarını karşılıyor mu, aşıyor bile

eee sorun?
Sosyal ağlarda paylaş

diziyi, filmi, kitabı okuyup beğenen veya beklediği bulamayan tartışmak konuşmak istiyor, yeni bir şey değil yıllardır olan bir mevzu

hal böyle olunca, okumayan, izlemeyen birinin bu tür ortamlara kendi rızası ile girmesi?

ha şöyle şeyler olur eyvallah

http://galeri2.uludagsozluk.com/349/robb-stark_456391.jpg

diğer taraftan, kitabı olan bir dizinin, dizi ile ilgili bir konusuna girip, kafadan spoiler vermek ?

yine diğer taraftan bu tür konular tartışma konularıdır, eser hakkında tanıtım yapılacak veye referans alınacak (bkz. ekşisözlük) yerler değildir ki, güncel konu için spoiler verilsin, diziyi, bölümü, kitabı okumak izlemek isteyenlerin bilgilenecek farklı yerle bulmaları gerekmektedir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...