Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 4

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

meh.

easy ayarı very easy geldi. normal ayarı hard geldi.

sanırım brutal mode gibi yapalım bol düşman olsun diye uğraşmışlar. ama bu sefer çabuk ölen ve fazla damage veren düşmanlar olmuş.

shotgunın mermisi çok az. armorum full olsa da ben farkına varmadan bitiyor. armor giyince damage indicator gidiyor sanırım, anlaşılmıyor kalkanın neden gittiği.

oyunda düşmanlarla kapışıyorum, öldürüyorum. sonra ilerlediğim zaman sürüsüne bereket health pack ve armor çıkıyor karşıma. geride bir sürü armor ve ammo bırakıp ilerliyorum.
sanırım oyunu tasarlayan adamların aklında bölüm içerisinde ordan oraya koşturup armor ve ammo toplamak yatıyor. o yüzden böyle bir zorluk sistemi kullanmışlar.

ama yine de saçma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu aldım g2a'dan, 2 saattir falan oynuyorum. ilk izlenimim, gerçekten single multiden daha başarılı olmuş. hatta ilginç ki movement speed daha fazla multiden. alanlarda invisible wall kıvamında şeylere rastlamadım. doom 3 o konuda beceriksizdi. kısıtlanmış koridorların dışına çıkamıyordun, bunda daha özgür olmuş. mass combatlarda gümbür gümbür çalan heavy metaller sağlam gaza getiriyor.

bi de oyun direk başladığı andan itibaren aksiyona sokuyor. doom3'teki gibi oraya gidelim buraya gidelim şunlarla konuşalım sonra olaylar sarpa sarsın yok. silahları da teker teker hızlı bi şekilde veriyor. daha şimdiden plasma gun'ım var hah.

chainsaw'ın kullanımını değiştirmişler. 3 kullanımlık instant kill gibi olmuş, chainsawla öldürdüğün düşmandan normalden daha fazla ammo ve health düşüyor. chainsaw fuel bulursan 3 hakkı fulluyorsun.

grafikler de şahane. optimizasyon güzel, herşey ultra 90-150 fps arası falan aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...