Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 4

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

@Sinow ateş mekanikleri ayrı tabii ki. onu oturtamamışlarsa oyunun bir zevki olmaz. ama "gorefest singleplayer'a para vermem" diyorsun. şu an söylediğin şey farklı bir konu. silahlar kötüyse yeterince gorefest olmaz zaten. o da var.

@Reva savunduğum bişi yok. Doom'un nasıl oyun olduğunu multiplayer deneyenlere bakarak karar vermeyin diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tekrar söylemiş olayım. eğer "Doom" ismini müthiş multiplayer deneyimi sunacak diye beklediyseniz ve o yüzden preorder etmişseniz boşa beklemişsiniz.

Doom'un multiplayerından "Yeni Quake" beklentisi var, Youtuber'larda da çok görüyorum, burda da öyle bi beklentiye girilmiş. Doom ve Duke Nukem 3D döneminde multiplayer vardı evet, ama gayet tırışka multiplayer deneyimleriydi. Esas multiyi canlandıran ve competitive bir topluluk oluşmasını sağlayan Quake'ti.

haliyle bu oyunun multiplayerında "satış kaygısıyla" Halo ve COD tayfası hedef alınmış. onların hoşuna gidebilecek bi multiplayer sunmuşlar. başarılı sonuç olur mu, bilmiyorum.

ancak şu oyunu multiplayerı üstünden değerlendirmek, FarCry 3'ü sadece multiplayer oynamak için almaktan farksız.

"neden sadece singleplayer halinde çıkarmamışlar" evet güzel soru. öyle yapmaları mantıklı olurdu, single'a daha fazla yüklenebilmelerini de sağlardı. ama işte, "$60" fiyat politikasına bahane bulabilmek için AAA oyun şirketleri her oyuna gerekli gereksiz multiplayer sokuşturmaya çalışıyorlar. böyle bi takıntıları var firmaların. bu da öyle bişi.

bir de şu map tasarım işi güzel de, keşke mod desteği de sunaymışlar. sadece basit bölümler yapıp ortaya atmanın bir anlamı olmayacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

"neden sadece singleplayer halinde çıkarmamışlar" evet güzel soru. öyle yapmaları mantıklı olurdu, single'a daha fazla yüklenebilmelerini de sağlardı. ama işte, "$60" fiyat politikasına bahane bulabilmek için AAA oyun şirketleri her oyuna gerekli gereksiz multiplayer sokuşturmaya çalışıyorlar. böyle bi takıntıları var firmaların. bu da öyle bişi.

ee biz de bunu kabul etmiyoruz ve tepki gösteriyoruz normal değil mi
ben şahsen 15 lira falan olmadan almayı düşünmüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

resmi codcu (lowest tier pcgamer) bile begenmemis. Soylenecek laf yok. Mal id singlein ilk 10dksini beta yapacakti akardi. Hem millet devaminini gormek icin alirdi hem de artik demo isi de yalan oldu. Doom old school ayagina nostalji yapardi. 30+ hislenip satin alirdi belki.

Id batar insallah bunun patlamasiyla artik. Romero ve carmack reyisin askeriyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

hala gerçek bu diyor sdf
alma arkadaş rahatsızsan, rahatsız değilsen de rahatsız olanlara ama artık bu böyle deme

ters mi geldi sana söylediklerim? piyasanın durumu bu, ortada böyle bir gerçek var. gelip sanki bunu ben icat etmişim gibi bana saldırıyorsun.

season pack satıyorlar diye de beni mi suçlayacaksın yoksa?

Xenocide said:

artık bu böyle o zaman doomu almalıyız sdf

bilmiyorum, almak istersen al, almak istemiyorsan alma. bana ne sdf
ama her firmanın yaptığı bir iş yüzünden sanki Doom'a spesifik suçlama getirmeniz saçma onu diyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...