Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 4

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ben de denedim ve cok fazla oynayamadim bile cunku dayanamadim. Beta tabi ama yine de oyunun genel hissiyati boyle olacak diye varsayim yapiyorum.

Genel problem yavas olmasi ve cesitliligin vs cok esnek gozukememesi geldi bana. Cok kisa surede tekrar eden bir oyun haline gelecek gibi duruyor. Release e cok az sure var ve steam yorumlari cok kotu, adamlar yorumlari kapadi cunku bir cok kisi preorder iptal ettim vs yazmisti.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun fast paced olmak istiyomuş da olamamış gibi bi hal var. öyle bi ara noktada kalmış ki, ikisi de olamadığı için çok bok geldi bana da. movement hızı böyle fast paced'den biraz daha yavaş ama standarttan hızlı. double jump'ın esprisi mid-air'de zıplama yönünü değiştirmektir, o da yok. ilk jumpı sağ çapraza yaptıysam ikinciyi de oraya yapıyor. hiç bi çekiciliği yok o yüzden. roket jump zaten yok, roketin vuruş hissiyatı yok, yok oğlu yok yani çok acayip ya.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi oyun 170 lira ediyor ki zaten günümüzde... ama her oyunu 170-200'e satıyorlar artık. bi de season pass, +120 lira felan. nefis.

bi de bu oyun çıktığında singleplayer incelemelerine göre almanız mantıklı olur. Doom dediğin şeyin olayı singleplayer'dır zaten. "ya yeterince fast paced değil, rocket jump yok, airstrafe yapamıyorum" gibi yorumları okuyup kafanız karışmasın. Quake 3 olmak gibi bi amacı yok oyunun zaten. adı Doom, dikkat çekelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinowhatrecup said:

Kötüymüş ya. Hiç silahlarda tokluk hissiyatı yok. Boş oyun, neyse ki beta davası ile para vermekten yırttık. Gorefest singleplayer'a da para vermeye niyetim yok.

Doom serisinin olayı Gorefest singleplayer. Doom 1, Doom 2, Doom 3, alayı gorefest ve singleplayer odaklıydı. yeni çıkan her oyunun competitive tournament arena oyunu olması gerekmiyor. sırf bu yüzden "boş oyun" denilecekse orada Dota 2 var, LoL var, HotS var...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...