Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 4

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

Revangelis said:

hala gerçek bu diyor sdf
alma arkadaş rahatsızsan, rahatsız değilsen de rahatsız olanlara ama artık bu böyle deme

ters mi geldi sana söylediklerim? piyasanın durumu bu, ortada böyle bir gerçek var. gelip sanki bunu ben icat etmişim gibi bana saldırıyorsun.

season pack satıyorlar diye de beni mi suçlayacaksın yoksa?

ben şu durumu kabullenmiş olmana kızıyorum sadece
yoksa banane amaan
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

ben şu durumu kabullenmiş olmana kızıyorum sadece
yoksa banane amaan

kabullenmiş değilim ki nerden çıkardın beybi?

season pass, DLC, forced multiplayer, microtransaction gibi şeylere son derece uyuz oluyorum.

ancak bu şeyler piyasada yokmuş da Doom kasten getirdi gibi davranılmasını eleştiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

e Serious Sam dediğin de Doom dönemini devam ettirmeye çalışan bi oyun.
öyle konuşmam gayet normal.

FarCry 3'ün multiplayerı bok gibiydi. çok eleştiri duydum ve ilk safhalarında da baya şikayet geliyordu.
ama o oyunun esas olayı singleplayerıydı zaten. oynayacaksan single hikayesi için oynayacaktın.

ben de diyorum ki Doom multiplayerları asla Quake Live olmamışken, şu oyunun multiplayerından Quake Live 2 çıkmasını beklemek haksızlık olur. bekleyin ana oyunu, belki FarCry 3 gibi zevkli single deneyimi sunar. ona göre eleştirirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman SP BASED bu oyun ona göre yorum yapın denmeyecek abi.

Multisi bombok diyoruz - Ama oyun esasen SP diye cevap gelio
Niye MP PROMOTE diyoruz - E ama oyun tabii esasen mp micro tr satıyor diye cevap gelio

Bir oyun bu kadar ağır mp promote ediyorsa sp ye değil mp ye önem veriyor demektir ve ağır patladılar bu sefer
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben katılıyorum zaten dediklerine.

o kadar aptal değiller. onlarda bilyiodu 20 dakka single player bölümü koymayı bilerek koymadılar, yoksa ilk revealla rmulti değildi işte single playerdan sahnelerdi. bı akılı biz değiliz.

bunun mutklsinide şişirmemiz lazım diye bir mantıkları var.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

İyi de abi madem sp based oyun (ki öyle) aptal mı bu adamlar gidip mp beta açıp öyle promote etmeye çalışıyorlar.

evet, aptal.
cuce'nin dediği microtransactionla felan alakası yok. adamlar aptal.

stress test amaçlı yaptılar bu işi. geliştirmeye katkısı olsun diye. ama bununla promote ediyorlarmış izlenimi uyandırdılar.

doom 4'ün geliştirilme süreci epey taksitli zaten. böyle sıkıntılar çıkması şaşırtıcı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...