Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ya belli meta buildler var min-max'lanmış herkes onu takip ediyor işte. Her patchde yeni fotm buildler ortaya çıkıyor nerflenen bufflanan skiller falan oluyor...
PvE PvP akayım çok elit bir player olayım üst klasmanda top koşturayım diye bi gayen yoksa her türlü custom build işine yarar senin.
Sosyal ağlarda paylaş

grindla oyunu öğrenemezsin zaten.

training seti bu arada oyunun başında toplamaya başlayın. ne tip armor giyeceğinize (hangi slotlara ne giyiliyor belli zaten level kasarken) göre gidin ah'den levelına bakmadan alın. gidin sonra onu research edin. her gün bir parça research edebiliyorsunuz. 1 haftada tam training seti yapabilir hale geliyorsunuz. ondan sonra gear craft edersiniz 5 levelda bir işte. full training giymek çok fark ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

patch öncesi annen populasyonu 3-4e düştü kimseler yok. Morrowind ile baya yeni bir oyun bekliyorum ben açıkcası özellikle şu Yüksek CP = Skill anlayışı değişirse süper olucak.

Onun dışında oyun hala güzel ya her gün yapıcak bişi çıkıyor 3 ay oldu sanırım contenti tüketemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kafam mi cok guzel o yuzden mi bilmiyorum ama craglorndaki skyreach pinnacle ve skyreach hold dungeonlarina girin yapin yapmadiydaniz lutfen. Acayip keyifli. 2 saat suruyor ortalama.
Group dungeon ama tek yapin yapabiliyosaniz yada en fazla 2 kisi. Daha fazlasi cok kolaylastirir. Zorluk seviyesi tam ayarinda aslina solo yuksek cp level icin. Biraz kendi basiniza tanklayabiliyor olmaniz lazim ayni anda bikac mobu.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Low levellere orada exp için grind yapıyorlar.
Oradaki bazı bosslar sololanacak gibi değil ama.

Iste o yuzden 2 kisi dedim ama solo da yapiliyor ben magicka templarla yaptim. Yeni patch gelince solo imkansiz olur gerci.
Pledge dungeonlarindan kat kat daha guzel olmus. Bitane daha var bu arada skyreach catacombs onu unutmusum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...