Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

bu hero engine'i yapan şirket batar inşallah ya, başka motor yapmasınlar da swtor ve bu hariç başka oyun ziyan olmasın.

i5 6500 işlemci %55 utilization, radeon 380 500mhz (975 normali) hıza düşürüyor kendini ve 30 fps, power saving kapıyorum, 750mhz'ye çıkıyor gene 30fps. nasıl ya, nasıl bir motor yapmış adamlar, resmen scam yani. makine var, makineyi kullanmıyor ama fps de vermiyor.

baktım bir çözüm bulamadım settings düşürmek hariç ama 3 yıllık oyunda neden settings düşüreyim yeni makineyle oyun sistemin yarısını bile kullanmıyorken.

https://www.reddit.com/r/elderscrollsonline/comments/3jjoql/are_you_having_fps_issues_wih_eso_on_a_pc_well/

şurada yazan satırları değiştirdim, 30fps zıpladı 60'a ve gpu'yu kullanıyor şimdi tam ve daha iyi görünüyor. vay canına. kesin yapsın şu ayarı yeni başlayanlar sıkıntıları varsa benim gibi.

ama oyun iyi oyun tes6'yı beklerken, dün gece sırf başlangıç köyündeki kitapları okumakla geçti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

onu biliyorum da fixlediler geçen aylarda sürücüleri, artık kapatılabiliyor zaten devamlı açık değil. oyun kaynaklıydı sıkıntı, o üç ayardan birini değiştirince max hızda çalışmaya başladı.

derken gene başladı birden oyun içinde gezerken haydaa.

oyunu kapadım açtım aynı ayarlarla, aynı yerde 28fps'den 45'e fırladı. ne oluyor anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

satışlara göre 8.5m player var deniyor.

http://www.mmorpg.com/elder-scrolls-online/news/matt-firor-85-million-eso-players-right-now-based-on-sales-1000043197

Ben daha çok noobum oyunda tek küfür ettiğim şey inventory space.Onun dışında şuan için herşey güllük gülistanlık bir de level 9 ken lvl 50 loot aldım ne alakadır bilmem ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

satışlara göre 8.5m player var deniyor.

http://www.mmorpg.com/elder-scrolls-online/news/matt-firor-85-million-eso-players-right-now-based-on-sales-1000043197

Ben daha çok noobum oyunda tek küfür ettiğim şey inventory space.Onun dışında şuan için herşey güllük gülistanlık bir de level 9 ken lvl 50 loot aldım ne alakadır bilmem ama :D

inventory i parayla arttırıyosun işte?
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

biri trade yapmadan alamazsın yaw, bir de bag space satın alabiliyorsun bence direkt almakta fayda var hatta bank space te almak lazım, oyun 50 lvl dan sonra şenleniyor.kaliteli bir yapım bence.

Mobdan düştü badman diye quest yaparken kim neye bana trade atsın allasen sdf

@Esh onlara paramın yetmesi olanaksız ama hepsini upgrade etsen dahi çok yetersiz be.Oyunda zilyor tane item var craft için atmaya kıyamıyorum para etmiyorlar zaten :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum super casual modda oynuyorum belki o craft malzemeleri bir boka yaramıyordur renkleri yeşil tipleri güzel diye saklıyorum oturup okumadım bile bir guide falan ne işe yararlar diye level kasıp etrafı geziniyorum harita ve içerik inanılmaz doyurucu ama.
Yakın bir zamanda bir guide takip etmem lazım bi sürü skill puanı aldım neye verecem kafama göre gidiom zibilyon tane path var amk.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldmeri dominiondayim. Mass pvp bolgesi cyrodiil de 3 faction savasiyor iste.

@ad3m craft olayi direk inventory killer. O sakladigin taslarin cogu da ise yaramazmis ben de yeni ogrendim, cok kurcalamadim henuz 50 olmadigim icin ama inventory spacelerini biraz yukseltene kadar crafte pek bulasma derim. En azindan bankan 80 inventoryin 70 80 falan olsun oyle atil.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır oynamıyorum ama:

Birden fazla trade guildlerine girip, addonla (adını hatırlamıyorum malesef ama popüler bi addondu) guildin kendi traderları üzerinden yaptığı satışları kullanarak ortalama item değerlerini - satıyor mu satmıyor mu grafikleriyle beraber görebiliyorsunuz.

Craft olayında temel olarak bilmeniz gereken , item researchları katlana katlana gidiyor, başlangıçtaki set itemlerini craft etmek için sallıyorum 2 herhangi bi research etmiş olmanız gerekiyor set itemi craftlamak istediğiniz her iteme.

Ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi yani eğer craft düşünüyorsanız, ayrıca craft da research için kullanıcağınız statlı item research sırasında yok olduğu için, silah/zırh ne kadar düşük level de olsun belirli stat kombinasyonları para edebiliyor kimi zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...