Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

abi ya.. 11-2 iken son maça topdeck çeken mage gelmemeli ya :(
adam knife jugglerla zaten balına bütün damageleri heroya vurdu üzerine ben boardda 25+ damage yerleştirip 1 turn sonra öldürecekken wellplayed çekip pyroyu gömdü ağzıma.

neyse 445 gold + harrison jones fena değil.

ha bi de bloodlust vermeyen blizz'e *küfür*
Sosyal ağlarda paylaş

trump arena listing diye arat
liquidheart.com da trumpun arena listeleri var
onnara bakarak ilk 20 kartını direk listeden seçebilirsin
son 10 kartta biraz deckine bakman lzım
yane 2 azsa 2 alcan end gamein yoksa end game alıcan
listede aşağıda olsa bile
arenada combo olmaz combo kartı alıcam diye urasmıcan
solid iyi trade yapcak kartlar onemli arenada
yeti boulderfist argent gibi
1 kartı 2 kartla trade ettiğin surece arena kazanırsın

aoe büyüleride cok onemli benim en iyi skorum 11 3
bi mage bi warrior yaptım
magede 2 flamestrikelı 1 polyli 1 fireball 1 pyrolu bi deckti
warriorda 4 tane weapon vardı acımasızca suratına suratına vuruyodum milletin

arenada 11 1 2 yapmak hr zaman olcak is değil
deckin cok iyi gelmesi sart birde oynadıgın saatler onemli bence
sabahın korunde yada gece yarısı hardcore oyuncuların oynadıgı saatlerde deilde 8 10 arası casualların cok oldugu saatlerde yaptıgım arenalar hep daha iyi gecti benim

işte arenanın kuralları belli
iyi deck pickle - combo kart yerine temiz kartlar al
iyi kart tradele - her zaman 2 vs 1 hedefle
classları bil ve kartları tanı - ğaladine karsı 4 tane 2 canlı creature bırakılmaz mesela yada priesta karsı 6 manada 2/7 troll cıkarken dusunmek lazım felan falan
gerisi sans
Sosyal ağlarda paylaş

Baya bir aradan sonra devam ediyorum. Ranked iyi gidiyor, hunter ile baya kazanıyorum hatta, diğerleri normal. Arenada da değişiklik yok, eskisi gibi gidiyor.

Unranked farklı geldi ama, oyunların çoğunda karşıma legendary kart dolu adam geliyor, önde olsam bile 6-7. elden itibaren art arda legendary koyup indiriyorlar aşağı, ancak bir defa mage ile yenebildim, sheep-fireball bilmemne ile. İnsan unranked olunca biraz daha basit kaçar sanıyor, daha zor.

Bir de warrior decki oluşturabilsem doğru dürüst, hiç yenemedim daha, ne lazım? Silaha mı abanmalıyım yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

aaaaabi. priestle 5 win al şeysi geldi. bu arada benim deckler kadar fakir hiç deck yok. direk basic kartlar 3-4 kart değişik sadece rogue deckinde 6 tane falan rare var bu yani.

heriften thoughtstealle ysera aldım koydum mirror entity mi ne varya secret açtığın creature'u kopyalıyor adamda da oldu. benimkini polimorphladı. mind controlle aldım. ysera dream kartı var bitane +5/+5 ver sonraki tur öldür diye. adam onu benim çaldığım yseraya attı sonra mirror image açtı.

elime HOLY NOVA geldi. iki tane doubla minion health sonrasında inner fire atarak şimdiye kadar tek turda vurabildiğim en büyük şeyi vurdum sanırım sdjfhjsdfhjsdfhjsf

http://i.imgur.com/YMZjrEr.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Baya bir aradan sonra devam ediyorum. Ranked iyi gidiyor, hunter ile baya kazanıyorum hatta, diğerleri normal. Arenada da değişiklik yok, eskisi gibi gidiyor.

Unranked farklı geldi ama, oyunların çoğunda karşıma legendary kart dolu adam geliyor, önde olsam bile 6-7. elden itibaren art arda legendary koyup indiriyorlar aşağı, ancak bir defa mage ile yenebildim, sheep-fireball bilmemne ile. İnsan unranked olunca biraz daha basit kaçar sanıyor, daha zor.

Bir de warrior decki oluşturabilsem doğru dürüst, hiç yenemedim daha, ne lazım? Silaha mı abanmalıyım yoksa?

2 çeşit warrior decki var zaten. Biri reynadın aggro deckinin çeşitli versiyonları. Öteki de kitkatzın popülerleştirdiği control decki.

Reynad'ın aggro decki artık pek kullanılmıyor çünkü insanlar hunter yüzünden bol bol taunt kullanıyolar. Bu nedenle Warrior aggrosu artık tamamen yalan oldu. (En son ne zaman aggro warriorla karşılaştığımı hatırlamıyorum bile:)

control warrior ise oyunun açık ara en pahalı decki. Grom, rag, Sylvanas, Cairne, Ysera/Blacknight olmazsa olmaz legendaryler. Ki Geddon da harika gidiyor. Alextraszalı versiyonu da bayağı meşhur. Yamulmuyorsam 4 ya da 5 tane de epik var. Yani fulle yakın deste olmadan oynanabilecek gibi değil.

Tempo warriorlar ise malesef tamamen ortadan kalktı gibi bir şey. En son sabonis tempo warrior oynuyodu :D

Midrange warrior ise hiç varolamadı malesef.

@Zikko
Abi 100 goldda bir pack alarak kasmak çok zor olmuyor mu? Ne biliyim. 3-4 saatini ayırıp biraz stream izlesen Arenayı zorlasan daha mantıklı. Sadece 3 win alsan kendini kurtarıyor. fazlası kar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...