Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

İyi de işte güvenilir değil abi wifi sonuçta.
Az evvel hatta shaman'ın tekiyle oynuyordum, bağlantı bi bok oldu, bir turn heba oldu.
Neyse ki adamı paketledim, 1 hp'si kalmış, dmg'ı vurduğum an You're Disconnected dedi. Allahtan o dmg'ı vurabildim, 2 saniye daha gecikseydim heba olacaktı.

Reconnect'i halletmeleri lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir Paladin deck'i yapayım dedim.

Nedir yorumlar?
Burada benim gözüme batan nokta 2 droplar.
Berserker yerine daha etkili tempo için ne alabilirim?
Acolyte Of Pain'i Blessing Of Wisdom'la değiştirsem mi yoksa bi 5 drop mu koysam? 4'den 6'ya phase zor oluyor şu aşamada.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence bira amacsiz olmus ne varsa koymusun... Thalnos a gerek yok bu deck'te Danage kartin az cunku. 2 equality fazla bence kendine zarar verirsin, cok fazla yuksek mana'li creature'in var.

Cok fazla yuksek yokta ne bileyim leeroy gereksiz gozuktu, taunt cok onemli. Dazdingo koyabilirsin yeti ve spiritful yerine. Birde favorim faceless... Madem bu kadar zengin kart cesitin var 1 tane tut deckinde
Sosyal ağlarda paylaş

Thalnos'u bırakıp Pyro'yu koyabilirim, equ'yu bir tane yaparım; açılan boşluğa bir 5 drop koyabilirim Knight ya da bir Spiteful daha. Transition'ı kolaylaştırır sanırım.

Evet son droplar çok overkill oldu.
Ysera vs Ragnaros konusunda kararsız kaldım. 4 tane +7 kart çok fazla. 3 yeterli. Yerine bi Faceless koyabilirim bir tanesini çıkarıp.

Ama esas sorun ve geliştiremediğim nokta 2 droplar. Daha doğrusu Amani'lerin yerine ikame ne konulabilir.

Bir de card draw çok az bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Şöyle bir Paladin deck'i yapayım dedim.

Nedir yorumlar?
Burada benim gözüme batan nokta 2 droplar.
Berserker yerine daha etkili tempo için ne alabilirim?
Acolyte Of Pain'i Blessing Of Wisdom'la değiştirsem mi yoksa bi 5 drop mu koysam? 4'den 6'ya phase zor oluyor şu aşamada.

Hmm. Ya öncelikle control paladinin 2 dropta çok fazla miniona sahip olmaması ciddi sorun. Yalnız değilsin :D Kontrol pala ne early removal'a ne de druid ya da warlock gibi ramp up şansına sahip değil. Mecburen heal babam heal yapmak zorundasın.

Sabonis'e önerdiğim fakat kendisinin oynamakta başarısız olduğu redemption abuse deckini kullanabilirsin aslında. Ancak dediğim gibi muhtemelen birazdan sabo gelir bıdıbıdı yapar. Uğraşamıcam.

Senin deckinle ilgili olarak.... WHERE IS YOUR WILD FUCKING PYROMANCER???? Asdadff. Pala ile oynarken wild pyrosuz deck düşünemiyorum. Yani 2 manada kullanabileceğin ve rakibi çok acil trade yapmaya zorlayacak bir minion olduğu gibi 6 manada boardı resetleme şansı da verecek sana. Şiddetle öneririm.

Sword of justice ciddi tempo kaybetmene neden olabilecek bir kart. Çünkü Paladin'in early gamede boardı zoo ve hunter'a tamamen kaybetmemesi için Pyro-Equility combosuna ya da acilinden truesilver'a ihtiyacı var. Sword of Justice ise bunun aksine boarda koyacağın minionları bufflamanı sağlayan bir kart. Başka bir control deckine ya da midrange deck'e karşı oynarken bu sorun olmayabilir ama aggronun düşük manalı buff kartları her zaman senin Justice ile bufflayacağın kartlarını ezecektir.

Tavsiyem sword of justice, Acolyte ve Spitefull'dan kurtul. Yerine kesinlikle 1 tane BK 2 wild pyro al(Malum şu sıralar divine shield minionlar tekrar popülerleşti) Paladin'in kendine has işlevli 5 dropu yok. Açıkçası spitefulun ve leeroyun mantığını da anlamadım. Deckte 3 tane weapon var sadece. Bence yeterli değil. Leeroyu ise combolayabileceğin (cons harici) kart yok. Tamam teoride leeroy+cons leeroyun 1 turn daha yaşama ihtimali anlamına geliyor ancak leeroyun decklerdeki asıl amacı çok efektif bir finisher olması. İlla ben leroy kullanacam dersen Youthful Brewmaster ile comboloyabilirsin. (Hem Brewmaster gerek 2 mana dropun olarak iş görür hem de icabında farklı amaçlarla kullanırsın.)

Umarım yardım edebilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...