Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Bende warrior ile arena yapamiyorum. Cok iyi kart gelmistir 8 fln yapmisligim var ama warrior dengesizi brni deli ediyor. Priest le arena yapmak ondan kolay geliyor.

Mage, paladim varsa mutlaka onlari alin arena'da cunku en iyisi onlar. Malesef bende sikildim onlarla oynamaktan ama gercek bu... Insallah biraz kart eklerler dengeler degisir vs... Baydi cunku
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

questlerden geliyo ya bende pack açmaya döndüm.

ortalama 4-5 win alıyorum. yinede onun siniri stresiyle uğraşacağıma

bide kesinlikle beceremediğim dekler var. paladin+druid+mage
rog main dekim normalde. arenada daha 2 win üstü göremedim rog olmuyor

mage en iyi arenada
priest en kötüydü en son
mage oynamasıda cok zor değil
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

aaaaabi. priestle 5 win al şeysi geldi. bu arada benim deckler kadar fakir hiç deck yok. direk basic kartlar 3-4 kart değişik sadece rogue deckinde 6 tane falan rare var bu yani.

heriften thoughtstealle ysera aldım koydum mirror entity mi ne varya secret açtığın creature'u kopyalıyor adamda da oldu. benimkini polimorphladı. mind controlle aldım. ysera dream kartı var bitane +5/+5 ver sonraki tur öldür diye. adam onu benim çaldığım yseraya attı sonra mirror image açtı.

elime HOLY NOVA geldi. iki tane doubla minion health sonrasında inner fire atarak şimdiye kadar tek turda vurabildiğim en büyük şeyi vurdum sanırım sdjfhjsdfhjsdfhjsf

http://i.imgur.com/YMZjrEr.jpg

kerim fenasi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

Bende noob olarak yeni başladım. Fazla tecrübem yok. 100 olunca deck Alıyom. Arena 1 2 kez denedim. 1 win aldım anca. Deck mi alayım. Yoksa arena mı zorlayım. Ne önerirsiniz. Ranked da hunter oynuyorum. Ranked mı kasayım yoksa.

bence şöyle yap. amerika sörvırı seç. orada bi kas önce işte bütün heroları lvl10 yapınca bi 100gold bonus geliyor. bütün expertleri yenince bi 100g geliyor. 100 ranked win alınca 300g geliyor. bitane beleş arenası daha var falan filan.

orada alıştırma olur. eu serverında quest geldikçe gir sadece onları yap. bende 300-400g birikiyo arada böyle böyle girip arena yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

control warrior ise oyunun açık ara en pahalı decki. Grom, rag, Sylvanas, Cairne, Ysera/Blacknight olmazsa olmaz legendaryler. Ki Geddon da harika gidiyor. Alextraszalı versiyonu da bayağı meşhur. Yamulmuyorsam 4 ya da 5 tane de epik var. Yani fulle yakın deste olmadan oynanabilecek gibi değil.

Cidden belirttiğim decklerden biri böyle bir şeydi, warrior deck :D
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Arma said:

Bende noob olarak yeni başladım. Fazla tecrübem yok. 100 olunca deck Alıyom. Arena 1 2 kez denedim. 1 win aldım anca. Deck mi alayım. Yoksa arena mı zorlayım. Ne önerirsiniz. Ranked da hunter oynuyorum. Ranked mı kasayım yoksa.

bence şöyle yap. amerika sörvırı seç. orada bi kas önce işte bütün heroları lvl10 yapınca bi 100gold bonus geliyor. bütün expertleri yenince bi 100g geliyor. 100 ranked win alınca 300g geliyor. bitane beleş arenası daha var falan filan.

orada alıştırma olur. eu serverında quest geldikçe gir sadece onları yap. bende 300-400g birikiyo arada böyle böyle girip arena yapıyorum.

Bi tek warlock kaldı 10 yapmadığım onuda yapayım o zaman. Ranked da19 um. Casual yerine ranked kasayım. Expertlerin 1 2 tanesini yendim. Gerisinide tamamlayım. Sonra birikenlerle arena. Hmm ok saolasın. Us serverı yeto mu? Orayı tavsiye ettin.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ben meycde spellemi vuracağım kıriçırla mı vuracağım hangisiyle şeyapacağım falan derken gidiyor benden o el

bi türlü beceremedim mage

Mage arenanın şu anda en iyi classı

Mage averages 5.46 wins per arena with a 65.38% game win rate
21.15% of arenas played by our players are as Mage

Paladin averages 5.13 wins per arena with a 63.8% game win rate
18.09% of arenas played by our players are as Paladin

Shaman averages 5.11 wins per arena with a 63.69% game win rate
12.7% of arenas played by our players are as Shaman

Rogue averages 5.02 wins per arena with a 63.26% game win rate
11.01% of arenas played by our players are as Rogue

Druid averages 4.89 wins per arena with a 62.62% game win rate
13.09% of arenas played by our players are as Druid

Hunter averages 4.74 wins per arena with a 61.9% game win rate
5.63% of arenas played by our players are as Hunter

Warrior averages 4.57 wins per arena with a 60.93% game win rate
6.87% of arenas played by our players are as Warrior

Priest averages 4.33 wins per arena with a 59.6% game win rate
6.19% of arenas played by our players are as Priest

Warlock averages 4.29 wins per arena with a 59.32% game win rate
5.27% of arenas played by our players are as Warlock

Ben de arenamastery'den haberim olduğundan beri tutmaya devam ediyorum.

http://arenas.ws/LNLp

Gelelim oynanış şekline... Mage ile oynarken daima tempo mage oynamak lazım. Mage her ne kadar oyunun en iyi tempo artırma kartına sahip olmasa da (En iyi tempo artırma kartı oyundaki bütün weaponlar oluyor:) ) Mage oyunun en iyi spellerine sahip. Class spesific minionları ortalamanın üzerinde. (Water elemental ve Mana wyrm en op minionlardan olabilir.)

Her ne kadar mana efektif olmasa da kendinden spell power +1'e sahip. (Bu arada hero power kullanmak temponuzu yavaşlatır. Yani sallıyorum 4 manada boardta 3/1 ya da 2/1 rakip minionu varken gidipte hero power kullanmayın. Delikanlı gibi koyun yetiyi, tazdingoyu, teacherı....)

Suncleric, Dark iron dwarf gibi minionlar genel olarak çok iyi oldukları gibi mage'de daha da fazla işe yarıyor. Diğer classların removal ve board clearları mage kadar iyi olmadığından bir yerden sonra boardı yavaş yavaş büyüterek rahatlıkla ezebilirsiniz.

Mage secretları genel olarak arenada güvenilir değiller. Ha kirin-tor mage 3 manaya 4/3 olduğundan ötürü üstüne bir de mirror entity/counterspell atarak tempo avantajı sağlayabilir ama çoook nadir rastlanan bir durum. Kısacası genel olarak kolay kolay secret almamaya çalışın.

Aklıma bunlar geldi valla.
Sosyal ağlarda paylaş

sacma sapan combolar denerken en iyi troll oyun şeklini buldum sanırım. kısa sürede board op oluyor. mage oyna. tüm spelleri ya karşı minionları kesmeye sakla ya da önden karşı heroya salla. bol bol 1-2-3-4 minionlarla çalış(özellikle murlyler ahaha)deck te 6 dan yukarı creature a gerek bile yok. 8 mana stone a gelmeden gg cekiyor karşı taraf. ya well played ya threaten geliyo lel.

tabi el kötü gelirse yapacak bişey yok. 4 mana stone a kadar ortada en az 3 creature -biri taunt- olmazsa sen gg oluyosun. direk concede.

*examples above might be slightly exaggerated.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

rog deckim onun biraz daha iyimseri benim e önceki halinden sonra az buçuk şöyle değiştirdim

http://i.imgur.com/E397IMg.png

abi rogue'sun ve hala defiasla sinister strike falan kullanıyorsun geç bunları, de yapabilirsen yap, yapamadıklarını gerisiyle yapıp kesinlikle bi gadgetzan + coldblood+conceal ve prep yapman lazım.
bende de var gerçi defias ama başka kartım yok şuanda rogue ile kullanabileceğim acolyt ve loot hoarder kesinlikle lazım.
turn 5 yapabilirsen gadgetzan + prep + conceal atabilmen lazım.
böylece 2 kart çekiosun turn 5 ta ve gadgetzan invis oluyor öldürebilmelerine şans vermemiş oluyorsun öbür turnde elinde ne kadar spell varsa heroya atıp bunlar shiv olur, eviscrate olur bunları atarak kart çekmeye devam ediceksin, en önemlilerden biri de sap. turn 6 da adam taunt falan koyarsa direk vericeksin eline adama damage yapmaya devam ediceksin.
hele hele işte turn da sap eviscrate cold blood + weapon'una deadly poison da sürersen 15 damage vuruyorsun gg wp.
http://i.imgur.com/FiRXKAE.png
gadgetzan 4 cold bloodla 8 evis 4 weapon 3 15.

edit: bi de minionlara backstab dışında kartlarını vurmamaya çalış shivi falan heroya at direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...