Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Sürekli surata vuran geliyorsa diz tauntları dazdingo, mogushan falan, bak keyfine.

Abicim hiç fark etmiyor 15'e çıktım indim gene 17'ye, 11 taunt'lu druid deck'i var bir secret mage geliyor seni tokatlıyor. Ardından bir shaman hoop streak gitti ardından bir sonraki maçta eline ne taunt geliyor ne de bir şey bir bakıyorsun gene 17 olmuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter oyunun en gerizekalı şeyi hiçbirşey yapmasa hero powerla eskitiyor. Hele turn 1 leper gnome falan çıkıp animal companionla boar çıkarsa hpnizin yarısı gidiyor daha başta.

Ucuz deck olduğu içinde rank 15 te gelen hunterda aynı rank 5 te gelen de. Oyun zaten kompleks değil ama hunter daha bir moronik olduğundan adamın yapması gereken birşey de yok.

Mümkün olduğu kadar minionları silahla değil spelle indirmeye çalışın silahla kafasına vurun. Unleash geleceğini hissettiğinizde fazla minion koymayın elinizde tutun varsa tauntlu koyun. Unleashle iki kart falan çekmeye zorlarsanız tıkanabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

arenada aggro geliyosa ve yeniyosa ya o çok şanslı ya sen çok sanssız/kötü deck pickleyen bi adamsın

aggroo deckeler arenada picklemek için çok sepecific kartlar istiyo
bu kartlarda genelde normal şartlarda kötü olan kartlar
murlocklar felan gibi

ha constructed diyosan o ayrı
orda rank 1 e kadar hep aggroo
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Benim Blizzard oyunlarındaki MMR'ım çok saçma bir şekilde yüksek zaten, Starcraft'ta 3 sezon oynamadığım halde reset yiyen mmr unranked 3v3 attığımda karşıya 2 GM geliyor, hearthstone'da win streak'i yakaladığım an ben 17 rank iken 13 rank rakip geliyor sonra gel de küfür etme....

rank 17 ve 13 arası çok farklı değil
22 17 arası zor orda çok farmlayan olduğundan
ona bakarsan level 22 de legendaryli warrior gelmişti bana
alex attı ben çıktım
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Mümkün olduğu kadar minionları silahla değil spelle indirmeye çalışın silahla kafasına vurun. Unleash geleceğini hissettiğinizde fazla minion koymayın elinizde tutun varsa tauntlu koyun. Unleashle iki kart falan çekmeye zorlarsanız tıkanabiliyorlar.

huntera karşı en önemli şey board kontrolü sağlarken abartmamak
3 tane creature optimal sayı
gerekiyosa 1 canlı creatureları öldürmek bile mantıklı
adama bi tane fazla kart ceçtirip 2/1 hatta 3 /1 fazladan bi creature vermek yerine 2 kartınız olsun masada daha iyi

bunlardan yuksek canlı olanda tauntlu olursa yeterli oluyo
hunterın dediğin gibi güzel yanı ucuzluğu ve oynama kolaylığı
yoksa proda oynanan bi deck değil
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Multishot kullanmıyorlar. Koyduğunuz miniona göre 2 ya da 3 yeterli oyuna göre değişiyor zaten mühim olan göz göre göre adam 4 manadayken ya da gelirken argent squire ya da totem tarzı şeyler koymamak.

Bugün 3 farklı karşıma gelen Hunter'ların hepsi multi-shot kullanıyorlardı. İkisinde de explosive shot vardı ayrıyetten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...