Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V PC Master Race version

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?37,5956959,page=15

True Story

Myshkin said:

gta 4'ü p serisi işlemci, 4gb ram, hd 4650 ile high'da oynadım takılmadan. bilgisayar için çıkan patchleri yapıp oynayın, 4. patchle oynamıştım ben

O zaman da inanmamışlardı.

Fraps'ın hayvan gibi fps düşürdüğünü de dahil edersen:
http://www.youtube.com/watch?v=3Uyn9aqqLY8
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

ha sen ve birkaçı şanslı oldu diye suç bizde oldu
son patchle phenom x6 ve hd7950 ile hala kasmayı başarabilen bir oyun gta 4 daha neyin lafını yapıyorsun lol

deli gibi stutter var oyunda fps sürünmese de yüksek sayılmaz. 50 sene oldu bu oyun çıkalı.

Ben ve bir kaç şanslı ne demek sdfsfsfs.

Kendim mi yaptım işlemciyi evde.

Bende çalışabiliyorsa, herkeste çalışır. Bu nasıl bir argüman sdf.

Intel vs Amd farkı olabilir dediğin sadece, ama yoktu.

edit: Neyse uzatmayım, evet takılıyordu.

edit2: Dayanamadım.
Bu arada aklınızda olsun.

FM'de asıl sezona da 3. patch çıkmadan başlamayın.

Kuraldır.

edit3: Yalnız yüklemeyi unutmayın tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Gta4 zamanı ben ortaokuldaydım.

Edit: Yok lan durun olum, gta4 değil benim dediğim, san andreas, biz ona gta4 derdik hep ahah.

Bizim sınıfta bir zengin çocuk vardı, hergün hayvan gibi bilgisayarım şöyle böyle anlatırdı. D&Rdan orjinal gta4 alıp getirmişti sınıfa emenike.

Aileler ramazanda iftar yemeğinde toplanırlardı böyle 5-6 çocuk ve annesi bugün berklerin evinde gibisinden, birgün de o sözkonusu zengin çocuğun evine gittiydik. Bilmemkaç saat gta4 çalıştırmayı deneyip oynayamamıştık.

Birkaç gün sonra ablam zafer çarşısından 2,5 milyona al sana istediğin oyunu aldım diye üzerlerinde tahta kalemiyle GTA ZENCİLİ yazan birkaç tane cd getirdiydi. Direk çalıştıydı ahah.

O zengin çocuğa verdiydim SENİNKİ TEMİZMİŞ BENİM CD VİRÜSLÜYMÜŞ BABAM GERİ VERCEK ONU BAŞKA OYUN ALCAK BEN DE SANA ONU VERİRİM dediydi falan.

Şimdi aklıma geldi yine güldüm sasdadfas.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Gta4 zamanı ben ortaokuldaydım.

Edit: Yok lan durun olum, gta4 değil benim dediğim, san andreas, biz ona gta4 derdik hep ahah.

Bizim sınıfta bir zengin çocuk vardı, hergün hayvan gibi bilgisayarım şöyle böyle anlatırdı. D&Rdan orjinal gta4 alıp getirmişti sınıfa emenike.

Aileler ramazanda iftar yemeğinde toplanırlardı böyle 5-6 çocuk ve annesi bugün berklerin evinde gibisinden, birgün de o sözkonusu zengin çocuğun evine gittiydik. Bilmemkaç saat gta4 çalıştırmayı deneyip oynayamamıştık.

Birkaç gün sonra ablam zafer çarşısından 2,5 milyona al sana istediğin oyunu aldım diye üzerlerinde tahta kalemiyle GTA ZENCİLİ yazan birkaç tane cd getirdiydi. Direk çalıştıydı ahah.

O zengin çocuğa verdiydim SENİNKİ TEMİZMİŞ BENİM CD VİRÜSLÜYMÜŞ BABAM GERİ VERCEK ONU BAŞKA OYUN ALCAK BEN DE SANA ONU VERİRİM dediydi falan.

Şimdi aklıma geldi yine güldüm sasdadfas.

benim mafia cd'im vardı 6 cd, 12 lira mı ne vermiştim ona, arkadaşa vermiştim sonra arkadaş okulda geri verdi onu bana, bizim sınıfta da bi tane oç vardı, çantamı açıp tenefüste çalmış oyunu. ne üzülmüştüm lan. ortaokul bitmeden itiraf ettirmiştim. ha getirdim ha getircem diye diye getirmedi ipne :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
PC'ye gelmesi şaşırtıcı veya teşekkür etmemizi gerektiren bir olay değil.

Adamların ekonomik modeli bu şekilde işliyor. Önce konsola çıkartıp para kazanıyorlar. Bir sonraki sene konsol satışları belli bir düzeye düşünce oyunu toparlayıp pc'ye çıkartıyorlar. Multisi de bu şekilde canlı kalıyor. Hem de ilk çıktığında çoğu kişi korsanını pc'de deneyemediğinden konsolda fahiş fiyata almak zorunda kalıyor. Adamların sistemleri senelerdir bu şekilde çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...