Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V PC Master Race version

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Gerçi onları da modçular sağolsun düzeltiyorlar. Dark Souls, gta falan az modlanmadı. Öyle yeni content falan değil, mouse sorunları, key bind edebilme, fps gibi temel şeyleri ilk modçular düzeltiyor.

Evinde oturan modçunun koca şirketin bir senelik port sürecinde yetemediği şeyleri kısa sürede halledebilmesi konsol gibi sanal bir piyasanın nasıl dayatıldığını iyi gösteriyor aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

gta 4 ekran kartından değil işlemciden sıkıntı çıkarmıştı. gereğinden fazla istiyordu işlemciyi. benim kartın %50 sini bile kullanmıyordu ama işlemciden dolayı fps düşüyordu. yine o şekilde işlemci istemez inş. 4 e optimizasyon özürlü değil diyenlerin hayvan gibi işlemcisi vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

yerim yurdum belli olsa masaüstü alırım da, şuan hayatım 3 şehre bölünmüş durumda, mecburum laptopa. sırf bu yüzden ps4 bile alamıyorum. şimdi iyi bir laptop 2.5 başlıyor. ne yapsam iddia filan mı oynasam.B)-
önümüzdeki seneden sonra biraz daha yerleşik hayata geçersem o zaman ps4 alıp rahat etmeyi planlıyorum. bu oyunlar çıktığında sabretmek çok zor olacak ama...(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...