Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Hala izliyemedim. Yeni eve taşındım ttnet sağolsun süründürüyor. Arıza kaydı oluşturuyorum, ertesi gün otomatik arama geliyor sorununuz çözüldüyse 1i çözülmediyse 2yi tuşlayın diyor. 2yi tuşluyorum ve tekrardan arıza kaydı oluşturuyorlar. 3 gündür aynı şeyi yaşıyorum, paradoks gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

olm öle bi hale sokmuşlar ki diziyi, tüm müzikleri ambiyansları çıkarsan dizinin %50'si gidecek

güzel gidiyor, çok ağır kafalar var ya yapımcıda

e abi diziyi dizi yapan şeylerden bir kısmını demişsin, onlar çıkarsa haliyle %50si gider :) Hannibal gibi ağır çekimi kaldırınca 20 dk fark çıkması gibi değil durumu :)

S02E02 baştaki o yakın çekim sahne ve ilk sezon finalindeki labirent sahneleri fena gerdi beni mesela. Bu yakın çekimde adamın bakışları falan bildiğin tekin değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

1.bölümle alakalı soru

altyazısız izlemiştimde tam anlamadım şu kısmı,motorcu polis ne diye uzaklaştırma alıyor?kadını bıraktığı içinmi tutukladığı içinmi?

Doğru hatırlıyorsam adam kadının oral "rüşfetini" reddediyor. Kadın ünlü biri. Buna bok atıyor oral vs diye. Bunu da dinlendiriyorlar birazcık.

Sosyal ağlarda paylaş

çokta güzel bir bölüm değildi ya.sonu da pek şaşırtmadı.

önceden çıkan fragmanları izlemesek belki şaşırtıcı olabilirdi.

şu kayıp kızda bir şekilde bağlantılı olacak sanırım.

bir de dikkat ettimde bu bölümde hiç sigara yakmadılar lan.uyarı falan mı aldılar acaba.belki o elektronik sigara muhabetti ona bi göndermeydi

Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Hala izliyemedim. Yeni eve taşındım ttnet sağolsun süründürüyor. Arıza kaydı oluşturuyorum, ertesi gün otomatik arama geliyor sorununuz çözüldüyse 1i çözülmediyse 2yi tuşlayın diyor. 2yi tuşluyorum ve tekrardan arıza kaydı oluşturuyorlar. 3 gündür aynı şeyi yaşıyorum, paradoks gibi.

ttnet kullandığın için spoiler verecektim ama acıdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...