Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

axedice

Öne çıkan mesajlar

Normalde çeviri yapan birisiyim 5 yaşından 33 yaşıma kadar bütün okullarda eğitimim ingilizce idi yanında ispanyolca ve 3 kur rusça dil eğitimim var en önemlisi insanlık tarafımı kaybetmemem. Tr dil desteğini başkaları geldiği zaman alt yazı olarak kullanıyorum ki o da bir anlam verebilsin ne yaptığıma dair. Oyunu TR alt yazı yapmanız tamamını TR yaptığınız anlamını taşımıyor halen seslendirme ingilizce zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav he 32 dil biliyormuşsun hepsinde uzmanmışsın kendin için değil "bi arkadaşın" gelince tr altyazı açıyormuş evet inandık he.

TOEFL ya da IELTS puanı görmeden zerre itimat etmiyoruz yazdıklarına. Çok duyduk biz öyle ingilizcem şöyle süper böyle okullarda okudum hikayelerini. Sınav sonuçlarını çıkar masaya vur PAT PAT PAT ondan sonra konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha teşekkürler bliksem en azından faideli bilgi (tu)

Oyun güzel, deadfirea sarınca bitiremedim hala. Eksikleri var tabi, en önemlisi sabit karakter yüzünden seçeneklerin kısıtlı olması (ya da railroading için sabit karakterde karar kılmaları) , ama Henry olmak zorunda kalmasak direk skyrim/fallout done right derdim. Bu haliyle bile yeterince keyifli. Alchemy ve revenant falan biraz havayı alsa da tarihi rpg ticari olarak da başarılı olabilen gayet iyi bi fikir en azından onu görmüş oldu piyasa. (tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bu henry nin gelene gidene laf tıkıştırmasını, ukalalığını tam aşmışken, bu sefer direkt ben yaptırayım dedim.

sasau, monestery de yaralılara yardımcı olunana bi quest var. bizim köyden bir kız var vs, tam işimiz bitti local custodian geldi, tebrik ediyor, bildiğin yürüyor kıza. akşam banket var mutlaka bekliyorum vs.

ben de lordum banketi burda yapsana ehehe dedim. sonunda gerçek bir sonuç verdi oyun, atın bunu hapse dedi. learn some manner diye de postamı koydu. 1 gün yattım çıktım. god bless henry

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Konu başlığı aquila tarafından Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...