Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

axedice

Öne çıkan mesajlar

video fotosu yüzünden triggered atak geçirmeyin diye böyle ekledim

beklenmedik şekilde biten bir düello videosu, atmosfer iyi, kayıt alayım, buradan güzel bir mücadele içeriği çıkar dedim ağır alakasız beklenmedik bitti

[video]https://youtu.be/Lv_U6PuaSRw?feature=oembed" width="459">

bleeding effect mi veriyor nedir bu topuz?

Sosyal ağlarda paylaş

oyunda zorluk ayarı falan mı var?
ya ben yetenekli bi adam değilimde combatlar çok çok kolay geliyor bana.

sadece 3+ cuman falan olduğu zaman biraz zorlanıyorum.

Tabi, iyi train ettim kendimi pitte falan skilleri biraz yükseltip çıkmıştım.

Sadece ilk bandit campe gece sızıp hepsini uykusunda öldürmüştüm. Belki 2. oyunda sneaky bir karakter yaparım diorm ama ne gerek var heh. Plate zırh + 2h kılıç rahat rahat kesiyorum milleti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bu oyun steamde daily deale girmiş, ben de almak istiyordum zaten, de bişey sorcam abiler

user reviewlerde hep negative vermişler, hepsinin de ortak sebebi "oyun save dosyamı corrupt etti 30 saat gameplayim boşa gitti hala şu bugları çözemediler"

hakkaten bu kadar sorunlu mu, fps dropu bug corruptu falan gırla mı? hatta birisi arkham knight releasedeki bugfest deneyimini kaçıranlar bunu alabilir demiş :p
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes şikayet ediyor ama, 2 kere full oyun bitirdim ilk çıktığında bir 8 saatim heba oldu ama patchlerden sonra hiç olmadı. Son halleri oldukça stable gibi yada bana denk gelmedi.

Raylen said:

bu oyun steamde daily deale girmiş, ben de almak istiyordum zaten, de bişey sorcam abiler

user reviewlerde hep negative vermişler, hepsinin de ortak sebebi "oyun save dosyamı corrupt etti 30 saat gameplayim boşa gitti hala şu bugları çözemediler"

hakkaten bu kadar sorunlu mu, fps dropu bug corruptu falan gırla mı? hatta birisi arkham knight releasedeki bugfest deneyimini kaçıranlar bunu alabilir demiş :p
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

aldım şu an 50 saat kadar oynamışım, herhangi bir hata ile karşılaşmadım. sadece save konusunda değil, 1-2 quest buglandı o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oyun ya, oynanmayacak gibi değil

hani bazı yerlerde oyunun kazmalığı ve bugları benim de canımı sıktı

ama oyun open world kocaman bilmemne

skyrim'de de vardı bir dolu bug, onun gibi işte

şu an alsanız arada sırada sizi kızdırıp tilt etsede genel olarka eğlenceli bir oyun

beklerseniz belki daha polished bir hale gelir, yeni dlc'leri çıkar fln

grafikleri öyle zamanla bekleyince eskiyecek gibi değil

o yüzden şindi alırsanız fena değil, ama 3-5 ay bekleyip daha bi dolu kasasını almak isterseniz bence o da geçerli bi karar olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...