Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
len bu nedir ya azcık arcade olsaymış

combat zaten fail, tamam gerçekçi ama birden fazla olunca insan azıcık arcade arıyor yani

save geride kaldı baya, kuş avına çıktım, akşama çaldı hava, kendim gideceğime hızlı modu seçtim, 3 tane kuman çöktü yok ettiler bildiğiniz

direkt kapadım, o kadar yürü yol git, dönemi yansıtacak zorlu ve bunaltıcı görevleri yap, gelip çöksünler sonra yine geriden başla

tarih sevmesem unistall direkt
Sosyal ağlarda paylaş

Tarih olayi guzel bence. Tamam hikaye uydurma da ana hatlariyla o donemi guzel canlandirmislar kanimca.

Daha once de demistim sanirim; Oyundaki en dandik sey save degil, oyunun chapter 3 unun olmamasi. Cat diye bitiyo boyle. Fakat?! Diye kaliyosun.

Save olayini biraz anlayabiliyorum. Seni daha dikkatli hareket ettirtmeye yariyo en azindan. Ama sinir ediyo da tabi bi anda olunce, 1 saat geriden baslamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Save ettiren içki var. Ucuz bir şey. Azıcık para kazanınca cebinizde 3 taneden az gezmemeniz için bahane yok.

Kamp yapan banditlere save edip dalarsanız çıkan lootu satarak birkaç save kazanacak kadar para edinmek mümkün.

Haa isteyen alchemy kasar. Cebinde minimum 20 tane save ile gezer.

Dövüşlerde zırhlı ve tecrübeli değilseniz, perkleriniz yoksa, kombo yapamıyorsanız kaçacaksınız. Yolda yürürken yol kesen 5 zırhlı adam çıktı diyelim. Göz yaşlarıyla kaçacaksınız. Oyunun başında 70 adamı tek tuttum diyecek bir karakteriniz yok. Hele veteran düşman çıkarsa vurduğunu kombolayıp tek saldırıda öldürebilir bile. Kaçacaksınız bunun kaçışı yok. İleri seviyede neredeyse ölümsüz olunuyor zaten.

İlla bir grubu öldürmeniz lazımsa uyumalarını bekleyin. Yemeklerine zehir atın. Uykularında boğun. Silahlarınıza zehir sürün. Diğerleri kalkmadan birini uyurken kılıçtan geçirip atla kaçın. At üzerinde dmg daha fazla o yüzden yayalara bu avantajla girin. At üstünden oklayıp kaçın. Milyon tane yöntem var.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

İlla bir grubu öldürmeniz lazımsa uyumalarını bekleyin. Yemeklerine zehir atın. Uykularında boğun. Silahlarınıza zehir sürün. Diğerleri kalkmadan birini uyurken kılıçtan geçirip atla kaçın. At üzerinde dmg daha fazla o yüzden yayalara bu avantajla girin. At üstünden oklayıp kaçın. Milyon tane yöntem var.

şerefsizlik overload olmuş şu kısımda fdgshs
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

Redeagle said:

şerefsizlik overload olmuş şu kısımda fdgshs

HAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı aquila tarafından Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...