Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

buraya yazayım dedim.

kardeşime kendi accountumdan pandaria giftledim. hesap EU hesabı ama sitede vardı USD ile gift yaptım.

Kod geldi mailine, giremiyor kodu.

The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.

diye bir hata alıyor. Order status Queued olarak görünüyor. napmak gerek ?
Bende bi us hesaptan kendime giftleyim diyordum ne oldu kabul etti mi eu hesap?
Sosyal ağlarda paylaş

betada su an ilk zone oynanabiliyor. bitirdim bu sabah. bildigimiz wow iste. grafikler saglam overhaul yemis, cok harika gorunuyor hersey. 10 yillik oyun ve wc3 motoru ile hala bunlari yapabilmeleri sanat direk.

gece-gunduz dongusu geri gelmis. vanillada bir donem vardi zaten sonra neden bilmiyorum kaldirilmisti. garrisonlar guzel, baya oyalayacak potansiyeli var. hatta blizzard garrison olayini ileriki donemlerde aypede falan da tasir, pvp'ye acilabilir vs. baya potansiyeli var ileriye yonelik olarak garrisonlarin. iyi yerden yakalamislar. klasik blizz iste diger mmolardan fikri cal, gelistir ve sun. voila.

lore bakimindan iron horde = akp olmus direk. eski dostlar dusman, dusmanlar dost olmus resmen. grom hellscream, garroshun telkinleriyle demon bloodi icmeyip ork klanlarini toplayip alayina yururum kafasinda iste bildiginiz gibi. ha ork klanlari demisken reisleri harbiden cok guzel modellemisler. bir de bu reisleri wow'da gorebilmek cok hos olacak.

sanirim expansion sonunda orclara demon blood icirilecek ve oradan lore'u argus'a ve sargeras'a baglayacaklar diyorum. bu expansion direk ben fillerim diye bagiriyor. iron horde'u durdurmak icin sargeras'i azeroth'a falan sokacagiz farkinda olmadan gibi biseyler bekliyorum. zaten hatirlarsaniz baya once karazhan'da ufak degisiklikler olmustu. mekandaki iskeletler, orumcek aglari vs temizlenmisti, hani kale terk edilmislikten cikip burada yasayanlar var lan bicimine sokulmustu. medivh = sargeras zaten. gg.
Sosyal ağlarda paylaş

internetten satışı, drde de 144.5 yanılmıyorsam.

Ama işte retailer satışı 160TL biçmiş. Gidip dükkandan almaya çalıştığında 160 çekecekler asdfsf

Gerçi buradan gidip dükkandan kutulu alan adam çıkacağını da sanmıyorum. Diablo da mesela DR'den ön sipariş geçmiştik, güzel güzel ilk gün almıştık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...