Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Abi gerçekten uykusuz kalma konusunda konuşulacaksa since 1990 elime su dökülemez ya.

Bu arada ben bununla artık övünmüyorum, tam tersine çözmek istediğim bir konu. Az uykunun yetiyor olması doğru bir şey yaptığımız anlamına gelmiyor bence. Bünyeden bünyeye değişire pek katılmıyorum.

İşin komik tarafı benim için öyle bir alışkanlık olmuş ki 4.5 - 5 saat uyumak, daha fazla uyuduğum zamanlarda daha nahoş kalkıyorum, kendime gelemiyorum falan.

Bu apple 4 kere 3'de yatmıştır ordan kendini erkek ilan etmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon Türkiye açılmış. Yeni de bir PS4 aldım.
PS4 için "mutlaka alınmalı" dediğiniz oyunlar neler?

benim aklımda şu oyunlar var:
- Final Fantasy 15
- Bloodborne
- Persona 5
- Spider-Man
- Horizon: Zero Dawn
- God of War

bunlar dışında (PC'de olmayan) ne önerirsiniz

bi de şöyle indirimler varmış Amazon'da. alıp oynamalık / koleksiyonluk güzel neler var
https://www.amazon.com.tr/Sony-God-War-PlayStation/dp/B017PKMA46/
Sosyal ağlarda paylaş

ps3'te oynadıysan bile last of us remastered'ı tekrar oyna ps4'te bence

bide gow3'e 60 lira vermeye okeysen hemen tr psn hesabını yaratıp herhangi uzunlukta bi psn plus al ztn bedava bu ay gow3 içinde. oyunu hesabına ekle gelince geç bile kalsan yükleyebilirsin oyunu ay geçmiş olsa bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Amazon Türkiye açılmış. Yeni de bir PS4 aldım.
PS4 için "mutlaka alınmalı" dediğiniz oyunlar neler?

benim aklımda şu oyunlar var:
- Final Fantasy 15
- Bloodborne
- Persona 5
- Spider-Man
- Horizon: Zero Dawn
- God of War

bunlar dışında (PC'de olmayan) ne önerirsiniz

bi de şöyle indirimler varmış Amazon'da. alıp oynamalık / koleksiyonluk güzel neler var
https://www.amazon.com.tr/Sony-God-War-PlayStation/dp/B017PKMA46/

- FF ve Persona 5 sonra oynarsın ya. Bence orada ilk oynanması gereken Horizon, her ne kadar Spider-Man ve GoW da inanılmaz iyi oyunlar olsa da. Horizon bambaşka bir oyun ama bence, acayip keyif aldım ben geçenlerde bitirirken. Platinum trophy aldım, o kadar incik cincik daldım oyuna. DLC hariç 85 saat gibi de bir gameplay time'ım vardı.

Spider-Man'i de bugün bitiricem, belki Cts'ye kalır. O da çoook başarılı bir oyun, nerdeyse aklıma şurasını kötü yapmışlar diyecek bir şey bile gelmiyor. Tek puan kırılabilecek yerleri boss fight'ların bir tık kısa sürmesi ve ana hikayeye dalarsan hikayenin çabuk bitmesi.

Gow'a başlamadım ama izledim epey başlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...