Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ya keltoş 5 sayfa açıklama yazmış, özeti dropların bu kadar düşeceğini tahmin edemeden onayladım. Bu yani. Üstüne neversink dahil alpha testerlar artık dayanamayıp biz lig başlamadan droplardan ve stacklenen ölümcük AN modifierlardan bahsettik ama kimse dinlemedi diye patlamışlar, QA gerçekten çok kötü bu ara.

Ha daha beteri açıklamanın bi yerinde bu defa iyi şekilde stacklenen archnemesis modlarıyla lootsplosionlar sayesinde tek solaris touched kombolu mobdan 50 divine düştüğünü gördük bunlar sayesinde overall loot dengelenecek falan demiş ki doğrudan milletin exploitlediği bi durum varmış orda. Meğer beastiary liginden beri map açıldığında serverın preload için paylaştığı bilgileri okuyup örneğin içerde split recipe beasti var mı diye okuyabilen toollar varmış githubda, ve millet bunu modifiye ederek istenen kombolarda archnemesis var mı diye her mapi okutuyor. Map portallar açıldığında server preload için buna dair bazı dataları paylaşıyor lag olmasın diye, tool da işte client rame yazılan dataları okuyup Solaris touched + xyz kombosu var mı diye bakıyor. Yoksa pas geçip yeni map açıyorlar, varsa magic find cullerla içeri girip tek mobdan 50 divine düşürüyorlar bu ligin exploiti de bu.

Sözde mapin içinde olsun olmasın tüm AN modifierları preload sırasında clienta göndererek bu exploitin önüne geçmişler ama kesin bilgi yok daha. Zaten yeterince fail başlamışlardı, daha bile kötüye gitti ahah

Sosyal ağlarda paylaş

Lootun daha eşit dağılımdan loot piniataya dönüşmesi beni de rahatsız eden bi konsept, hani empyler nerflensin umrumda olmaz ama 50 divine veren 6man MF opulent solaris touched goblinlere göre "ortalama" loot ayarlanıyorsa aslında yaptığın empyden beterlerine başka bi kapı açmak olmuyor mu? Tabi asıl olay jackpot kumar mantığı satıp retentionı bununla arttırmaya çalışmak ki en büyük oyun günahı bu tür kumar hissiyatına oynamak bence.

Diğer taraftan TFT MF culler servisi veriyor bi süredir, yine oyunu oraya kitlediler lel

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.08.2022 at 13:53, axedice dedi ki:

...örneğin içerde split recipe beasti var mı diye okuyabilen toollar varmış githubda, ve millet bunu modifiye ederek istenen kombolarda archnemesis var mı diye her mapi okutuyor. Map portallar açıldığında server preload için buna dair bazı dataları paylaşıyor lag olmasın diye...

aynen preload için tool'lar vardı github'da public.

şu sıralar POE client okuyan ana tool'un bütün forkları silindi ve hepsi emekliye ayrıldı.

(tool plug-in based'di: flask manager - expedition mapper vs. hepsinin ana github fork'unu uçurdu coder'ın kendisi. yani şu an kullanılamıyor public release.)

hala eminim private tool-bot vs. baya duruyordur ama yine de pozitif bir gelişme.

hardware aimbot bile yapılan 2022 için.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

cuma günü başlıyor lig. geçen lig başlayıp sıkılıp bırakmıştım, klasik zaten bir lig tüm hevesimi alıp sonraki  lig oynamıyorum bu lig oynarım herhalde. cold dot başlamayı düşünüyorum bu lig. önceden trap oynamıştım hala gideri var sanırım ama sıktı artık

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

GGG tam bir AKP olmuş sdfsdf

Yeni lig için düzenlemeler ve ufak nerfler olacak ama kesinlikle nerf fest olmayacak denmişti. Live streamde gayet güzeldi taaaaaki patch açıklanana kadar. Zam değil düzenleme adı altında gömmüşler herşeye nerfü lol. Ama zekice yapıyorlar tabi nerf gömüp power creep ligi getiriyorlar 3-4 ay sonra millet alışmış oluyor zaten. Devam kêké.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...