Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Abi glacial cascade oynamayın şimdilik, threshold gemleri price fixinge kurban gitmiş durumda gem başına 25c istiyorlar sdasdasda.

Bi kaç itemda daha var bu olay, non-currency trade scami için orta karar bi itemı saçma salak fiyatlara koyuyorlar. Sonra da milletin itemını işte ben nijerya pirensiyim sana 5 ex yerine 6exlik şu itemı vereyim daha çok kar edersin diye iç ediyorlar.

Gerçi buna inanan allaha falan da inanır ama n00b çok lig başında. Arada olan bizim BUZULÇAĞLAYANI bültüne oldu Q_Q
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni ligin üstünden en az 1 ay geçmeden trade yapılmaz bence. Kim kimi tutarsa. Daha lig başlayalı 2 gün olmuş. 1 ex diyor. Ulan ne ara bulayım exalted orbu. 5 senede toplasam 5-6 tane anca düşmüştür zaten :)

Asıl mevzu Unique beastleri "v" ye basamadan öldürmek insanın canını sıkıyor. Hele ignite falan varsa karakterinizde vur bekle vur bekle yaparak anca oluyor. Bestiary fikir olarak güzel, hayvan toplayıp sonra onları kendi hayvanat bahçemizde tekrar dövüp craft etme de hoş. Ama şu hayvanatlar ölmeden yakalama işine bi el atsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Normal lig başlarında absurd fiyatların olması yahu her lig böyle. Ben 35 levelda 1 ex düşürdüm direk ngamahu axe yabıştırdım. 30 chaos biriktiği gibi de devoto yabıştırdım slayerıma (1 ay sonra para etmeyecekler). Hiçbirine levelım yetmiyordu işin komik tarafı eheh. Map yapmaya başladığım gibi uber trialleri bitirdim ki şuana kadar en hızlısıydı sanırım 2. mape girmeden bitirdim hepsini. 68 gibi falanda uber trial carry ile bitirdim işimi. Resistlerimi adam etmek hepsinden zor oldu :D

Bayağı oynayan insan var bu arada sanırım en kalabalık ve canlı lig bu oldu.

Slayer olarak taming işi uber cull dan dolayı tam bir dram. Şu nete getirdikleri hpden bağımsız 3 sn süre bile yeterli olmuyor bazen enrage olduğu gibi totem motem one shot atıp öldürüyor :[
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1730745

bunu buldum forumda, burdan gidiyorum. 4. kez filan yeni lige basliyorum, hala hicbisey anlamadim.

Sparkcaster said:

aquila said:

dede actim, tek vurusuyla butun evreni yokedecek build soyleyin.

hierophant frostbolt veya glacal cascade totems
Sosyal ağlarda paylaş

hh farmlamak icin saqawine retchleri 40-42 areasında kovalıyosun asıl. hh ilvl40 oldugu icin pool u baya dusuyorsun hh sansı icin.

asıl diger iyi olan reroll a unique var (baska unique cıkartıyosun bi uniqueten. onda da ilvl 40 item koyarsan rolladıgın unique ilvl 40 olabiliyor o da hh rollama sansını arttıyor bayagı
Sosyal ağlarda paylaş

uh, ilk caster buildimi hiero yapmaya karar verdim, totem sevmiyorum. şansıma normal lab'den tabula rasa düşürdüm, act 6'ya kadar tereyağı gibi geldim. (build magma orb, crit nodeları da aldım hem templar hem witch)

tek sıkıntım fazla glass cannon oluşumundu, onu da scion'ın oradaki life wheela baya bir yatırım yaparak hp'yi arttırdım. kalkan desen spirit shield kullanıyorum, ya bu casterlar armor/evasion/vs. birşey stackliyor mu yoksa saf energy shield üzerinden mi? CI falan zor benim için, shavronne's alamam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...