Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

lab farmer kasıp kasmamak arasındayım. lig basında hakkaten cok currency kazandırıyor yatırdıgına karsılık. ama cok bayık. Hele bi de ilk lab carrylerden biri falan olabilirsen üfff yani ama bilemedim maplemek de eglenceli. Yine 3-5 stash item biriktirip hafta sonu acarım falan sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Farm işini abartmışlar gibi duruyor fakat bayağı da emek var ligde. Full patch note gelsin bakalım hangisini itin götüne sokmuşlar hangisi bufflanmış.Misal şu rage olayı berserkera mı özel yoksa yeni bir mekanik mi acep?
Ayrıca yeni fatedlar ile yine bayağı ilginç build görecez anlaşılan. Çıksın oynayalım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

"Beasts that you capture can be kept alive and put on display in your Menagerie

Flassh said:

pokemon ligi

until you're ready to sacrifice them at the Blood Altar."

https://i.redd.it/nlwm6ru66jdz.png

Zerkerın yeni mekaniği rage ilginç olmuş, 100% attack damage ve 50% IAS ve STUN IMMUNITY tamam çok iyi de %10 degen çok fazla sanki.

Hmm gerçi max life a göre scalelanıyor, demek ki ES Zerker olmak lazım.. Uuu beybi CI Zerker yeni olayımız.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun iyi. baya detay var. farklı telden oynamak isteyen herkese yonelikk seyler var. tavsiye derim.

Para harcamak QoL getiriyor(stash). Stash dısındaki hersey kkozmetik. Ben ilk karakteri levelladıktan ve ben bu oyunu oynarım dediikten sonra stash almıstım indirimde. Heralde toplam 50 dolar vermisimdir 20+ stash tab im var ve tum ozellikli(map tab, currency tab) stashlere de sahibim.

Tavsiyem baslayıp bir karakter kasıp hosunuza gittiyse bi 10-20 dolar atmak. Daha sonra daha da hosunuza giderse ona gore ne kadar atmak istiyorsanız atmaya devam etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyden kasıt act ve minimal mapping ise evet yaparsınız ama sıfırdan başlayıp tüm contenti (En zor contentler Uber atziri/shaper/Uber Elder vs) 3 kişi bitirmeniz çok zor olabilir.Hoş yeni başlayan tek başına bunları görmek bile nasip olmayabilir ama :D

PS : Teoride herşey yapılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yapılıyor tabi 4 kişiye kadar parti olayı var. Loot sistemi ve ninjalık yüzünden random insanlarla parti olayı biraz zor ama arkadaş grubunda herkes herkesle paylaşınca sıkıntı çıkmaz. Yeter ki quixef gibi açlar olmasın aranızda.

Aç denince ben mi geliyom panpa aklına aşkolsun
Sosyal ağlarda paylaş

sadece item silah degil liglere ozel mekanikler oluyor standartta olmayan. mesela abyss'te catlakları kovalayıp abyss yaratıklarını oldurup, abysse kapı acılırsa girip lich arıyorduk. Bir sonraki ligde pokemon yakalamaca olacak mesela. yeni bi crafting sistemi olacak o pokemonlarla vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...