Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Office 365

GERGE

Öne çıkan mesajlar

https://portal.office.com/start?sku=e82ae690-a2d5-4d76-8d30-7c6e01e6022e

https://products.office.com/tr-TR/student/office-in-education

Ondokuzmayıs Üni. Eski Hotmail ile. [email protected]

Kadir Has Üni.

Yıldız Üni. std.yıldız olarak

Anadolu Üni. @anadolu.edu.tr (açık öğretim dahil)

Karadeniz Teknik Üni.

İstanbul Bilgi Üni.

Pamukkale Üni. @posta.pau.edu.tr şeklinde olmalı.

Koç Üni.

Bayburt Üni. ogr.baburt.edu.tr

Karabük Üni.

Akdeniz Üni. Microsoft emailleri ile

İstanbul Kemerburgaz Üni.

Adnan Menderes Üni.

İstanbul Kültür Üni.

Yıldırım Beyazıt Üni.

İstanbul Aydın Üni.

Muğla Sıtkı Koçman olmazsa posta.mu.edu.tr deneyin.

Süleyman Şah Üni.

Gediz üni.

Uluslararası Antalya Üni.

Doğuş Üniversitesi

Erciyes üni.

Ankara üni. http://www.ankara.edu.t...t-office-365-aboneligi/

Celal Bayar Üniversitesi

Atatürk Üni.

KaRamanoğlu Mehmetbey Üni.

Turgut Özal üni.

Gaziantep Üniversitesi (2014 girişliler)
Sosyal ağlarda paylaş

icloud'da edu.tr'li maille kaydolunca da iwork uygulamalarına ücretiz erişemiyoruz dimi :(

bu arada bu office'in zımbırtısına öğretim üyesi mail adresiyle başvurduğumuzda öğrencininkinden daha dar kapsamlı falan olmuyo demi? eğer öyleyse cbüdeki öğrenci arkadaşlara falan sorayım onların mailiyle alayım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
1 yıllık ev modeli office365'i teknosadan 99 TL e aldım. şimdi amerikadaki sub'ı iptal edip, expire tarihinde bunu girdim. sorunsuz etkileştirdi. baya ucuza geliyor. 5 cihaz artı skype dakikaları artı 1 tb onedrive, her şey var içerisinde.

aylık 8 TL gibi bir şeye geliyor, en ucuz şu an 7 dolar galiba us pazarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Genel Yönetici
Ofisdeki lisans bitti, yenilerinin fiyatlarina bakarken fark ettim, 5 kisilik abonelik Microsoft sitesinde 28TL ama Google Play'de 19TL. Play'den kaptim tabii. 25 bilgisayara yuklenebiliyor toplam iste (kisi basi 5). Kisi basi 1TB Onedrive ve 60 dakika da Skype geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Home zaten. Hatam varmis ama, Home 5 kullaniciyi kapsiyor; her kullanici 60 dakika Skype, 1TB Onedrive aliyor. 5 PC ve 5 tablet/telefon Office kurulumu bu 5 kullanici arasinda paylasiliyormus.

Toplam 5 bilgisayara yuklenebiliyormus. Bizim ofis 4 bilgisayarla tamam ama, Ondan fark etmemisim.

Play'den Word'u indirdim, Word'den abonelik aldim. "Office365 Home (Microsoft Word) Şu anda ay ₺18,99 tutarında aboneliğiniz var." diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE sen excel olayını ne kadar biliyorsun? Bizim ağ üzerinde tuttuğumuz exceller var, yalnızca okuma ya da okuma + yazma izinleriyle bunları güncelleyip bilgi alışverişi yapıyor departmanlar da yok salt okunur açıldı yok öbür dosyadan veri çekemedi bilmemne tonla hata çıkıyor tabi. (ps : elimizde fii tarihinde alınan 2007 ofis lisansı var en güncel versyon değil)

Bu ofis 365 i alsak, atıyorum belli bilgisayarlar web üzerinden ilgili dosyanın yine belli sayfalarına formülsüz mormülsüz düz data girse (web üzerinden erişimde array formülleri gibi çoğu fonksyon çalışmıyor ama np), sonra bu dosyayı bilgisayarından excel programıyla açan insan ordaki dataları formüllerle bilgiye dönüştürse gibi bi fikrim var. Sıkıntı çıkar mı, hangi durumlarda conflicted copy oluşur, efenime söyleyeyim tonla farklı lisans var bunlardan hangisi bizim için en uygunudur? Mikrosofta keçi boku kadar güvenmediğim için açıp da sormak istemiyorum, zaten genelde bu tür detayları bilmeyip tek işi en pahalı lisansı satmak olan gerzekler çıkıyor telefona.
Sosyal ağlarda paylaş

Aha tam denoluk konu olmuş cidden, office 365in de türlü türlü paketi var ek para verince performansın artıyor. Gerçek p2w bu (tu)

Bu arada hazır sözü geçmişken office in exchange mail hizmetini kullanan oldu mu? Gmaildaki gibi tüm cihazlardan cloud storage a erişip gönderdiğin - aldığın mailleri ortak görebilmek pop3 e göre büyük nimet, 365 in exchangei de aynı performansı verebilecekse daha geniş bi alım düşünebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben excel kristalleri ile çoktan kurdum sistemi, iş yerinde çalışmama gerek bile kalmıyor. sabah geliyorum 10 dakikada her şeyim hazır ve nazır. sunumlar için de ppt kristalleri biriktiriyorum şimdi, hayırlısı diyelim.

axedice said:

daha geniş bi alım düşünebiliriz.

https://media.giphy.com/media/Ajyi28ZdneUz6/giphy.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...