Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Osuran_boğa said:

öle bir anlattın ki imkanım olsa arkandan aniden gelip göbeğini okşayacam.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/05/h04C5B448.gif

Exodous said:

imamizer said:

şuraya şöyle uzalaştırıcı, sakinleştirici, barıştırıcı bir mesaj döşeyesim var ama öğle yemeğini çok yemişim ya... camış gibi kaykıldım sandalyede klavyeye zor uzanıyorum.

Buna gerek yok ki... Hatası olan (küfür eden) çıkar delikanlı gibi, mert bir şekilde özrünü diler, olay kapanır. Bak Esh özrünü diledi olay bitti.

ama yok, adam hala "hepinizin amına koyarım. bana da bir şey olmaz." modunda. Ki haklı da, bir şey olmuyor.

Bi de çıkıp, "ne güzel küfretti. bak sen şu delikanlıya. peh peh peh" yapanlar var ki, onlar zaten başka bir alem.

sevdiğim insanlar kavga ederken ben üzülüyorum. biraz sorunluyum o konuda. üst katta karı koca birbirini girer ben dışarı çıkarım yürümeye duramadığımdan evde falan. ondan biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Ving'in yerine de ozur dilemis sayildim. Cunku o benim icimden ettigim kufuru foruma doktu.

Olay delikanlilik degil, turk filmi izlerken haksizligi gorup tv karsisinda basilan kufur gibi ( hakliyim ya da haksizim o ayri. Ama bence haksizim)

O yuzden gecelim bu konuyu, daha guzel ayar verilecek konular var.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Ben Ving'in yerine de ozur dilemis sayildim. Cunku o benim icimden ettigim kufuru foruma doktu.

Olay delikanlilik degil, turk filmi izlerken haksizligi gorup tv karsisinda basilan kufur gibi ( hakliyim ya da haksizim o ayri. Ama bence haksizim)

O yuzden gecelim bu konuyu, daha guzel ayar verilecek konular var.

Vinghtor 18 yaşından küçükse özrünü kabul ediyorum kendi adıma. Yok değilse, kimse kusura bakmasın, sorumluluk kendisine aittir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne kadar uzattınız ya.

Adam bir şeyler yazmış sonra herkese davranışlarından dolayı küfür etmiş, ciddi manada olmadığı çok belli. Kimseye de direkt olarak bir küfür etmemiş, ortaya atmış. Haklı mı? Tabii ki değil ama gerçekten amma kafaya taktınız ya. Arkadaş arasında nasıl toplu bir kalabalığa kızdığında "abi saçma sapan işler yapıyorsunuz hepinizin ben ..." diyorsan Ving de aynı kontekstte aynı lafı etmiş, yersiz olmuş, gereksiz olmuş ama kimseye direkt olarak hakaret etmek gibi bir niyeti olmamış.

Niye uzatıyorsun Exodous, neyin peşindesin yani bunu bir açıklarsan ulu orta yerde çok memnun olacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

bana direk küfürü var. o günden beri gözüme bir damla uyku girmedi.

ayrıca gelip benim hakkımda "insanlar ilgi gösterince sevindi" falan gibi hakaretlerde bulundu konuyla hiç alakası olmamasıyla beraber.

benim hiç umrumda değil şu kılıkta bir adamı taksam bunca gün bişeyler derdim, özellikle espriyle giriş yaptım.

ama sen de süper bir insanmış gibi lanse etmişsin şunları belirtmeden duramadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bu kadar mı anlaşılmaz yazıyorum?

kardeşim, Vinghtor hariç herkes onun adına açıklama yaptı, özür diledi, adam utanmıyor da bundan. İnsan der ki, bukadar insan benim için çaba harcıyor, ben bunları hakediyor muyum? gelir kusura bakmayın beni yanlış anladınız der?

Neyin peşinde miyim?

Günlerdir yazıyoruz hala anlaşılmamış.

1- Adam kayırma istemiyorum.

2- Kimsenin "kural dışı olduğunu bile bile", sırf ben o topikte fikrimi yazdım diye, bana ana avrat sövmesini istemiyorum.

3- Birinin başka birine ırk, dil, din, cinsiyet ayrımcılığı göstererek ve de genel ahlak kurallarını hiçe sayarak hakaret etmesini istemiyorum.

4- VİNGHTOR BENİM ARKADAŞIM DEĞİL. VE BANA "AMINA KOYİM" DİYEMEZ.

5- Biri bana küfür ediyorsa, ben de ona kimsenin duymadığı, yakası açılmadık bir şekilde küfretme hakkı istiyorum.

Sanırım artık anlaşılmışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam kayırma istemiyorsan yemezsin. Kelle var, paça var.

HER YERDE EŞİTLİK sloganıyla kıçınızı yırtmaya devam edebilirsiniz de, eşitlik olmak zorunda değil burada. İsterse admin gelir bizzat kendisi anana söver, anca savcılığa falan gidersin işte. BANA KÜFREDİYORLAR diyene kadar, o küfürü yiyecek ne yaptıysan onları bir daha yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar belirteyim; oturup şikayet falan etmedim. esh'i etmiştim o da mevzu vardı, bir de küfürden öte kimlik bilgilerimi koydu diyeydi. geçti gitti hallettik onu zaten.

sadece ving'in yaptığını bu kadar da temiz birşey gibi göstermeyin lütfen.

bakın bazı şeyler o anki cezası o olduğu için uygulanmak zorunda değildir dünyada.

ingiltere'de gece parkta 2 kızı korkuttu diye adama 1 yıl 1 ay hapis cezası vermişler hikayesini bilirsiniz. bunda bu kadar ceza verecek ne vardı diye sorduklarında; 1 ayı korkuttuğun için 1 yılı ise ingiliz kızları gece parkta rahatça gezebilme hakkını aldığın için demiştir hakim.

hadi ving gelip buraya küfür etti, bana laf etti. banlamadınız, ki sorun değil. istemiyorum zaten. yukardaki hikayeyi de banlansın diye anlatmadım;

ama siz de olayı "küfür yemenizi gerektirecek şeyi yapmayın"'a getirmeyin abi. çünkü bu yaptığınız bir sonrakilere de aynı izni verecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en çok dota oynarken küfür ediyorum, çünkü gerizekalı gibi oynuyor insanlar.

En çok da dota oynarken küfür yiyorum, çünkü saçma sapan hareketler yapıyorum.

Küfürün örneğini bilmediğim için atıp tutarım ben daha burda. örnek gösterin yorumlayalım.

Ha bir de mahalle karısı gibisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Yahu bu kadar mı anlaşılmaz yazıyorum?

kardeşim, Vinghtor hariç herkes onun adına açıklama yaptı, özür diledi, adam utanmıyor da bundan. İnsan der ki, bukadar insan benim için çaba harcıyor, ben bunları hakediyor muyum? gelir kusura bakmayın beni yanlış anladınız der?

Neyin peşinde miyim?

Günlerdir yazıyoruz hala anlaşılmamış.

1- Adam kayırma istemiyorum.

2- Kimsenin "kural dışı olduğunu bile bile", sırf ben o topikte fikrimi yazdım diye, bana ana avrat sövmesini istemiyorum.

3- Birinin başka birine ırk, dil, din, cinsiyet ayrımcılığı göstererek ve de genel ahlak kurallarını hiçe sayarak hakaret etmesini istemiyorum.

4- VİNGHTOR BENİM ARKADAŞIM DEĞİL. VE BANA "AMINA KOYİM" DİYEMEZ.

5- Biri bana küfür ediyorsa, ben de ona kimsenin duymadığı, yakası açılmadık bir şekilde küfretme hakkı istiyorum.

Sanırım artık anlaşılmışımdır.

Abi demek ki Vingthor böyle bir adam, öyle at ağızlı bir adam. Banlıyoruz banlıyoruz geri geliyor, 1 aylık banlıyoruz 1 ay sonra geliyor tekrar aynı at ağızlılığı yapıyor. Biz de anladık ki artık bu adamı böyle şeylerden banlamaya gerek yok, çünkü adam böyle şeyleri hakaret amaçlı bir anlık sinirle yazmıyor, adamın hitap tarzı bu, hep de böyle oldu. Ha böyle hitap etmediği zamanlarda dünyanın en tatlı insanlarından biri, bu forumda insanlara çok yardım etmiş biri. Biz de onu böyle kabul ettik artık, ha yine yaparsa yine banlarız, ben şikayet ederim ben banlatırım, hatta kendi de dedi abi ban gelirse problem olmaz öyle bir anda yazdım yolladım diye. Biz adamın niyetinin kötü olmadığını bildiğimiz için tamam boşver bu seferlik dedik.

totemic said:

hayır Ving dışında kimse yapamıyor. sen söylersen banlanma riskin %80, ben söylersem %90..

Aynen öyle, çünkü senin kim olduğunu bilmiyorum, ne amaçla söylediğini bilmiyorum, nasıl bir tehlike arz ettiğini bilmiyorum. Kimsin nesin hiç haberim yok açıkçası, daha önce postlarına da pek rastlamadım. Ha belki bundan sonra dikkat ederim, bakarım derim ki lan bu totemic de iyi adammış güzel şeyler yazıyor, millete yardım ediyor. O durumda benim gözümde ayrı bir yerde olursun, ne kadar büyük olursa bir yanlışında uçmayacak biri olursun, biri seni şikayet ettiğinde şikayeti ciddiye almak yerine mesajını gizleyeceğim, "lan bu totemic normalde böyle yapmaz" ya da "totemic böyle demiş ama ben biliyorum totemic'i, kötü niyetle hakaret etmek için söylememiştir" diyeceğim biri olursun.

Aylardır adaleti böyle sağlamaya çalışıyorum, bunu da söylüyorum açık açık. Cici insanlar olduğunuzu gösterin, insanların ağızlarından çıkan anlık şeylerden değil de gerçekten dallama oldukları için banlayalım, abuk subuk insanları şu forumdan eleyelim istiyorum. Daha küçük de olsa daha sağlam bir community olsun, Ving arada sırada küfür eden adam olsun, Bonepart adını bile düzgün yazamayan bir adam olsun, Esh donanımdan anlayan adam olsun, imam photoshop yapan adam olsun, o olsun bu olsun istiyorum.

Ölüden göt mü istiyorum yani nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla nekrofili olup olmadığın seni ilgilendirir, ben bilmem.

Ama demek ki benim söylediklerimi "ölüden göt istemekle" bir tutuyorsun.

Neyse kardeşim, sorun değil. Ben herkese notumu kendi kafamda verdim. "Çok da tın" dediğini duyar gibiyim. Duygular karşılıklı.

Ozaman ne diyelim...

Koy götüne rahvan gitsin.

Edit:

Bu da bu topikte son yazımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...