Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Exodous said:

imamizer said:

şuraya şöyle uzalaştırıcı, sakinleştirici, barıştırıcı bir mesaj döşeyesim var ama öğle yemeğini çok yemişim ya... camış gibi kaykıldım sandalyede klavyeye zor uzanıyorum.

Buna gerek yok ki... Hatası olan (küfür eden) çıkar delikanlı gibi, mert bir şekilde özrünü diler, olay kapanır. Bak Esh özrünü diledi olay bitti.

ama yok, adam hala "hepinizin amına koyarım. bana da bir şey olmaz." modunda. Ki haklı da, bir şey olmuyor.

Bi de çıkıp, "ne güzel küfretti. bak sen şu delikanlıya. peh peh peh" yapanlar var ki, onlar zaten başka bir alem.

işte o modda değilim. bir kişi ne güzel küfretti demedi. farklı boyutta mı yaşıyosun aga sen? ben yazdım bide bak git oku öncesinden tekrar tekrar yazmayayım 'banlanmadan bi iç döktüm oh' falan yazdım. banlamamayı tercih ettiler. bende şaşırdım açıkçası. ben admin olsaydım sen ağladıkça inadına banlamazdım.

ne ben öyle bi tripteyim ne bir kişi gelip helal la ne iyi küfretti dedi. normalde tanıdığım adamlar gelip salak mısın aga sen yazdı falan. sus bi artık lan. bi sus.

küfürde şu bu arada 'bunu bunu bunu yapan adamlar bunlar. hepinizin ak'.

bılekaystan özür dilerim bitek durduk yere girdim ona aslında gayet normal iyi falan bi adam bence.
Sosyal ağlarda paylaş

exodus belirteyim senden özür dilemiyorum. onu birkez daha yazayım istedim.

filmlerde falan biri birine küfredince üzerine alınıyo musun onu merak ediyorum sadece.

mesela diyelim al paçino dedi ki fakyumadırfakır dedi. al paçinoya gidip özür dile lan özür dile falan diye gidiyo musun?

imkanın olsa gider misin lan alpaçinoya
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Banlanmayan adam olayını bilmiyorum haklı haksız. Umrumda da değil. Ama "kendinize küfür ettirtmeyin o zaman" diye argüman sunmak her durumda hafif tabirle bayağı saçma bir yaklaşım.
Bu konuda yazdığım tüm mesajlara baktığında anlam bütünlüğünü kavrayacağına inanıyorum.

Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Aylardır adaleti böyle sağlamaya çalışıyorum, bunu da söylüyorum açık açık. Cici insanlar olduğunuzu gösterin, insanların ağızlarından çıkan anlık şeylerden değil de gerçekten dallama oldukları için banlayalım, abuk subuk insanları şu forumdan eleyelim istiyorum.

Benim nickte bile cici var
Beni sev
Sosyal ağlarda paylaş

çok farklı kafalarda insanlar yeminle.

bir ortama giriyorlar (girerken sormuyorlar da "gelebilir miyim?" diye), sonra fark ediyorlar ki geldikleri ortamda küfreden biri var, "ıyyy küfretti atın abi bunu gruptan" dediklerinde herkes bir anda "aaa doğru ya" desin diye bekliyorlar. sonra grubun gediklisi/klüp binasının yöneticisi/barın sahibi (choose one) diyor ki "biz o adamı öyle kabul ettik sen kimsin esas?" orada kapanıyor aslında olay.
Sosyal ağlarda paylaş

burasının tüm diğer public forumlardan farklı, özel ve daha ortak kümedeki insanları buluşturan bir yer olduğunu kabul etmek gerek.

diğer pek çok büyük foruma nazaran burada birbirini reelde de tanıyan, en kötü girip bir oyunda beraber bir kaç hafta oyun oynamış, birbiriyle iyi arkadaşlıklar kurmuş pek çok insan olduğunu görmek gerek önce.

burası bir donanımhaber, shiftdelete, forumtr değil. buradaki core kadronun ve sonradan dahil olan ve yıllardır buradan çıkmayan insanların(ki ben dahil çoğu mecbur kalmadıkça başka bir Türk forumunu takip bile etmiyor gördüğüm kadarıyla) burada olması da öyle bir forum olmamamızdan kaynaklanıyor zaten. daha resmi, daha herkese eşit mesafede bir yer olmadı burası, olmayacak da. bu hesabımla 2003, şifresini falan hatırlayamadığım hesabımla 2002'den beri falan takip ediyorum. işleri çığrından çıkarmadığım müddetçe uyarı bile almadım. çıkarıp ban yiyip de defalarca geri gelen insanları da herkes görüyor. şimdi ördek veriyorum, GERGE bir şeyden dolayı ban yese (of fazla ütopik oldu bu, adamın küfür yazdığını hayal bile edemedim neahah) ve sonra geri gelse neden geri geldi demem, adamın arkasında bıraktığı arşivlik postların sayısı belki yüzlercedir.

O yüzden bu samimiyeti kendiden menkul forumun gerçekten aşırılığa kaçmadan biraz ayrımcılık yapmasına "VARIIIM DİYOOR!".
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

üye nickine tıkla özel mesaja bas

send,to_id=988

al bu senin numaran GED

nicke tıklayıp virgülden sonraki numarayı da alabilirsiniz. aynı şey.

peki 666 id'li kullanıcı neden yok ya da neden yalan olmuş?
benim teorim şeytan foruma üye olmus ve tüm yönetimi ele geçirmiş. sonra exorcism türevi olaylar yaşanmış ve forumu kurtarmışlar.
ve bir daha kimse 666 dememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...