Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Grand Budapest Hotel (2014)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Tori said:

mission impossibleda tom cruiseun 549754. kez uçup kaçarak random karıları götürmesinden sonra, 300deki cgi ve efekt basılmış savaş sahnelerini izledikten sonra salondan çıkışta ABİ NE GÜZEL FİLMDİ diyen insanlardansanız torrente düşünce bile indirmeyin.

sorsaydın ben gitme derdim onlara zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Aket-Atum said:

ya herkes çok heyecanlı bu film için, ben de ne zaman biri bahsetse fragmanları açıp tekrar izliyorum her seferinde çok bayık gözüküyor.

Tinker, Tailor, Soldier, Spy için mesela çok heyecanlıydım o da çok bayık çıkmıştı. Sanki bu da öyle olacak gibi geliyor.

::o

yalan mı abi? Konusu güzel ama işlenişi aşırı derece iç daraltan bitse de gitsek dedirten bir filmdi. Berbat etmişlerdi resmen güzelim konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bu kadar meşhur ve iyi oyuncuyu bir araya getirip, mekan, çekim vs hepsini düzgün yapıp, gene de sıkıcı film çekebilmeyi başarabilmek cidden büyük başarı olmuş. hayır filme kötü de diyemiyorum çünkü expendables kıvamında kadro neredeyse, hapşırsalar izlenir ki o şekilde izledik.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bu kadar meşhur ve iyi oyuncuyu bir araya getirip, mekan, çekim vs hepsini düzgün yapıp, gene de sıkıcı film çekebilmeyi başarabilmek cidden büyük başarı olmuş. hayır filme kötü de diyemiyorum çünkü expendables kıvamında kadro neredeyse, hapşırsalar izlenir ki o şekilde izledik.

Bu film hakkında ilk defa böyle bir yorum görüyorum, bir de consensus bu yöndeymiş gibi yazmışsın Sam dskjfhsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Sam said:

Bu film hakkında ilk defa böyle bir yorum görüyorum, bir de consensus bu yöndeymiş gibi yazmışsın Sam dskjfhsd.

Ya beğenenler o kadar ballandıra ballandıra anlatmış, hepsi 10/10 vermiş. Süper sinemya yorumcuları 100/98 vermiş tuhaflık bizde beğenmeyenlerde herhalde diye susup oturduk :).

Yoksa SAM in dediğine 1 e 1 katlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beni sarmamasının sebebi muhtemelen o Moonrise Kingdom'la aynı çekim tekniklerini kullanmış olması. İlkinde ilginç geldi, hoşuma gitti de 2.sinde gözlerim yoruldu artık sürekli simetrik 90-180 derecelik açılar.

yapmasın demiyorum yine yapsın da, hobi olarak yapsın, bütün filmi öyle götürünce kafam kaydı. Diyalog gösterecek, kadrajda 1. kişi var, 2. kişi konuşmaya başlayınca 180 derece pan yapıyor kamera, 1. tekrar konuşurken bi 180 daha dönüyor falan. Yordu aga yordu.

ADAM SANAT YAPMIŞ İŞTE NE ANLARSIN KÖYLÜ de dersiniz, haklısınız. Evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...