Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego hastalığı

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

9 saat önce, goldbären dedi ki:

başıma bir şey gelmeyecekse ben beğenmedim sdf

Beğen diye atmadım abi zaten bundan daha iyi milyon tane video var tren legolu. Bu simp bile sırf amerikada doğdu diye bahçeli evine 50kutu ray döşeyebiliyor sen apartman dairende hamburger yedigine sevinirken. Bu tip Türkiye’de doğsaydı bırak legoyu, hayatta kalamazdı. 

Sosyal ağlarda paylaş

59 dakika önce, goldbären dedi ki:

adama niye nefret duyuyoruz olm napsın. ben dört kutuyla yaptım üç gün sonra toplamaya üşenirsin. etrafına lego şehir falan yapmayınca nedense bir tat vermiyor. sattım sonra @Liebe diye bi enayiye... kelepir vermiştim gerçi o bana enayi demiştir içinden : ))

Aga ben onu hatırası var diye aldım ama iyiki almışım bizim velet şimdiden baya lego seviyor, küçük parçaları yemeyecek kıvama gelse de çıkarıp oynasak diye bekliyorum resmen ahahaha. Ama şunu diyeyim benim bebeykenki kargo tren setimle kıyaslayınca malzeme kalitesi falan legoda sanki baya düşmüş bana mı öyle geldi bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, goldbären dedi ki:

asdasd ne kadar orijinal bi espri, exxen'de sosyal medya direktörü olmak ister misiniz ???

Olurum!!! 

(Acun şu anda medyada çalışanlarına en iyi davranan yerlerden biri. Koşarak giderim. Ayrıca sen başlattın...)

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

81meejg9+qL._AC_SL1500_.jpg

esas königstiger almak lazımmış, nazi bayrağı filan kullanılmıyor zaten gerçeklerinde de sadece demir haç amblemi vardı.

porsche tareti galiba, henschel tareti için de parçası olsaymış keşke.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...