Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Even with all these changes, we’ve tried to keep the price as low as possible. DK2 will be $350 at launch and you can pre-order the hardware starting today at www.oculusvr.com/order. We expect to begin shipping the first batch of DK2s in July, and we’ll ramp up production based on interest.

Seklinde yazmislar.

Retail Mid 2015 i heralde potansiyel cikacak oyunlara gore bekleriz/beklerim gibi.

Tek dert su ki, retail ciktigin da bir daha gidip aliyor olacaz aleti, buyuk ihtimal daha hafif/ergonomik olacak cunku. DK2 yi de ikinci el den okutmak gibi bir secenegimiz de olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

bence biraz oturmasi ve destegin gorunmesi, arti oyunlardaki performansi sonrasi karar vermek daha dogru olacak sanki. tek degil sonucta karsisinda sony ve birde cinlilerin urettigi (cin hukumetimi ne varmis arkasinda) bir model daha var.

reviewleri beklerim herhalde birde destekledigi oyun sayisi ve performansi.

kusturmasin pc ye karsi :D
Sosyal ağlarda paylaş

inanamıyorum çok heyecanlıyım siri gibi arayüz yapmış lar yes commander yeessss o nasıl bir ses ve hizmetkar öyle voice comandlar cok rahat fakat o geri gelen cevap ynemez yanında yatılır.

Yeeeew
Another one bites the dust ..... o nasıl ses öyle Abi çok çook güzel çok güzel .Gemi enfes hareketler enfes bir rüya sanki .Hep uzay gemim olsun cıkayım ticaret yapayım yeni yerlere gideyim yeni malzeme alayım gemiyi donatayım istemiştim ...
++++ bana siri gibi her şeyi anlıyan ve geri konusan bir akıllı gemiyi yoneten bilgisayar vermisler ......
Cok mutluyum .
aaaaaahhhh weapons activate comandeeeeerrr
next victim select comandeeeerrr
Bu oyuna yurek dayanmaz hayali gerçekleştirmiş adamlarrrrrrr
Sosyal ağlarda paylaş

evde tek logitech g35 var yakında oglumla aramda kavga patlar hayatta vermem ...
Oda o benim alamazsın der.
YOk vermem Ben boyle bir sey gormedim bugune kadar siriden daha seksi bu ses hep bilimkurgu filimlerini seyrederken boyle bir gemi bilgsayarı olan filimlere dizilere bayılırdım...
--Işık hızına gec
Hemen ışık hızına geciliyor kumandan ..... (ah yakında you tube da duyarsınız o sessssssiiiiii)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...