Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Neyine para verdik abi ? Star citizen ile kiyaslanacak tabiide neye gore ? Ben aldim sc bi bok yok ki oyunda:) parasi muhim diil zaten neden bu para ve butthurt olayina takiliyorsun? Archeage e 150 dolar verdin kotu olsa icinmi aciycak ? Bize kizdin esoya o kadar parami verilir butthurt vs sen 150 dolar verdin alpha f2p oyuna. Para senin keyif senin hangi kisi surda para verdim bok gibi oyuna hadi savunayim sahipleneyimde verdigim paranin acisini cikarayim der bilmiyorum. Ben onlardan diilim en azindan.

Bir dk kaçırmışım bıngıl, f2p oyunun alphasına 150$ mı verdi? Getirin ordan oklavayı !!!
Bundan 2-3 hafta önce biz ESO aldık diye yerden yere vurulmadık mı?
Sosyal ağlarda paylaş

akifares abi surayi gozden gecir

https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

simdi buradaki goallerden bazilari abarti ve ben sahsen altindan kalkabileceklerini dusunmuyorum. elite in ilerde koyariz dediklerini koymayi dusunuyorlar surumde ki zaten goaller tamamlandi.

arti melee fight, fps planet fight vs vs vs diye ilerliyor.

hani sadece gemi degil bambaska seylerde var. arti bir firma var medieval bir rpg hazirliyorlar onlarida tuttular sanirim ve gezegen yaratimi vs uzerinde onlarla beraber calisiyorlar.

ama o kadar cok ve birbirinden bagimsiz hedefler yarattilar ki ortaya karisik hic bir tarafi elle tutulmayacak bir oyunda cikabilir sonucta. ki cok buyuk ihtimal o olacak. zamanla duzeltecekler falan tabii o arada patlayabilirde ama single player oyun tarafida oldugu icin zaman kazanirlar. keske once bir iki ana hedefe yonelip sonrasinda expansionlarla diger ana hedeflerini getirmis olmayi secselerdi.. elite bence burada daha dogru yonde ilerliyor. millet bu sectikleri hedeflerin sadece birinden bir koca mmo olusturuyor :) insallah yanilirim da bomba oyun olur sc.

elite de zaten 300milyar yildizli bir evrende oynayacaksiniz!! diyor bakalim. zaten ilk elite cikacak, sonra sc nin single playeri sonra da mmorpg si.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni nesil space simulasyonlarıın mihenktaşı

Guardian ki biliyorsunuz cok ciddi bir yayın organı

Kerbal Space Program ve elite dangerous icin özel bir makale yayınladı .

Nasanın bile bu simulasyonları kıskandıgını , Yeni nesil uzay simulasyonlarının mindcraft ı oldugunu yazdı .

Uzay simulasyonunun nasıl bir uzay kariyerine döndügünü

özellikle :

In Elite: Dangerous we are pulling together all the known information about our galaxy within the simulation. We don’t think that is being done anywhere else.”

Elite da bildigimiz evren hakkındaki, tüm bilgilerin ,
simulasyona entegre edildigini . Böyle bir oluşumun bilinen ve yapılan , hic bir şeyde mevcut olmadıgını düşündüklerini vurguladı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...