Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

A scientifically accurate 1:1 scale, seamless Milky Way galaxy using a mix of procedural generation and artist direction - with around cosmic phenomena like black holes, supernovas, active binary stars etc. It will also have specially handcrafted overrides for and planetary objects that we know and love. For example, our solar system with Earth, Moon and Mars, other systems with recently discovered planets, etc.
Adamlar 1 e 1 gercek evreni bazı artistik dokunuşlar ekleyerek yapmışlar .
400 milyarın üzerinde ziyaret edilecek yıldız varmış
Bu ne yaw .
En son keşfedilen sitemleri gezegenleri bile eklemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Beta ben geliyorum !

sevdim ya. eve online son yıllarda oynadığım en sevdiğim mmoydu kesinlikle. ama çok geç başlamışlığn verdiği bi sıkkınlık olduydu bırakmıştım. karakter satın alasım gelmemişti. ama buna yapışırım valla ilk gündne. ben alırsma kesin tutmaz ama sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

tek mega server mmo
eve de target base sistem vardı bir andan sonra cok bayıyordu buradaki action ......
Bekliyemiyorum resmen hayal bir oyun geliyor.
Starcitizenı bekliyordum bu cıktı.
Herkes daha erken hemen yorum yapmayın diyor ,ama herkesde, bu oyunun üstünlügünü soylemeden edemiyor .
Forumlarda inanılmaz bir oyun yapmışlar lafı dilden dile dolaşıyor.
Alphaya 600 tl verenlerin hepsi cok mutlu.
Neyse gireyim betaya bakayım ilk elden .
Sosyal ağlarda paylaş

en son durum şuydu:

Elite: Dangerous - Premium Beta
Play now and be part of the Elite: Dangerous development team!

Get access to the first Beta stage of the game and help us shape Elite: Dangerous!

• Immediate access to Single Player Combat missions to develop your Sidewinder skills before the first Premium Beta build is released
• Automatic access all the Beta development stages
• Automatic access to all major downloadable expansion packs as they are released
• A download copy of the released game

The full Premium Beta will be available from 30th May, with access to the Single Player Combat build OUT NOW.
Availability: In stock
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...