Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Adamlar ciddi cidi çalışıyor 10 da bir bütce star ctizien ve cok daha gec başladılar. ......
Hi Elite: Dangerous Newsletter,

Welcome to Elite: Dangerous Newsletter #24!

The Alpha process has been a real collaborative success story with our backers, as David Braben explains in his Progress Diary #12.

After the release of Alpha 4 last week, we highlight just a few of the very cool things it offers - its great to see people playing their own way and sharing what they discover.

The team is still hard at work so that in just one week’s time we can welcome thousands of new players to Premium Beta, and continue the great interaction with even more people to help us in the push on towards Beta itself!
Sosyal ağlarda paylaş

Aralarındaki yazışmaya bak . Adam büyük adam .

Michael Brookes Michael Brookes is offline
Executive Producer

Michael Brookes is a name known to allMichael Brookes is a name known to allMichael Brookes is a name known to allMichael Brookes is a name known to allMichael Brookes is a name known to allMichael Brookes is a name known to all
Quote:
Originally Posted by parablax View Post
I am guessing early 2015 for a full release.
We have the main bare-bone game components, but I imagine there is an awful lot of content to be created before it can be called a complete game, such as:

Ships
Pirate Bases
Stations
Cockpits
Missions
NPCs
Comms
etc......
We're currently looking at this year, not 2015.

Michael
Sosyal ağlarda paylaş

Star citizen le kıyaslamamın sebebi : Çok umutlu olmamdı. sevinmiş ve heyecanla bekliyordum . O kadar güzel şeyler vaat edilmiştiki .
Ama çok buyuk bir dolandırıcılık seziyorum nedense .
10 misli butce ile yaptıkları ortada . 2 side özünde ayrı oyun .
Star citizen daha bir mmo .
Kıyaslamam yalnızca development alanında .
Ya iyi çalışmıyorlar . yada bu işi gerektigi kadar iyi yapamıyoarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

elite dangerous ile star citizen birbirine çok yakın oyunlar. bu tarz oyunları birbiriyle karşılaştırmak kötü değil tam zıttı iyi bir şey. adam elite dangerous'u deneyim ediyor yazıyor işte, sende star citizen'ı dene onları yaz. karşılaştırmasını yapalım hep beraber. ben bu oyuna para verdim, para verdiğim oyunu kötülüyorlar zihniyetini bırakın artık, koca koca adamlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasil bu cikarimlari yapiyorsun anlamiyorum ama haklisindir kendince..

Neyine para verdik abi ? Star citizen ile kiyaslanacak tabiide neye gore ? Ben aldim sc bi bok yok ki oyunda:) parasi muhim diil zaten neden bu para ve butthurt olayina takiliyorsun? Archeage e 150 dolar verdin kotu olsa icinmi aciycak ? Bize kizdin esoya o kadar parami verilir butthurt vs sen 150 dolar verdin alpha f2p oyuna. Para senin keyif senin hangi kisi surda para verdim bok gibi oyuna hadi savunayim sahipleneyimde verdigim paranin acisini cikarayim der bilmiyorum. Ben onlardan diilim en azindan.

Birde hani nerde sc ? Oynadik mi ki..

Birini oynarken daha ne udugu ortada olmayan sc yle nasil kiyas oluyor ben anlamiyorum.

Kagit uzerinde tartismak da bana uymuyor zaten.

Arti akirafes ile geyik eso vs archeage , sc vs elite, espriyi nerelere getiriyorsun yahu..
Sosyal ağlarda paylaş

Devam
ABi o ne yaw elinde consul kontrolu var ve sc oynuyor .

Anlamadım oyunumu ti ye alıyor salondakinlerimi ,yoksa biz videoyu seyredenlerimi .
Demoda diyorki (space ship gok tasına carpıcakken geri gitmeye başlıyor ) Bakın geri gidiyorum .. Huhh ooOOO o ne cıglık kalabalıktan . Bir arkadasım yapmıştı bana boyle bir espri bak tek elle araba kullanıyorum diye.

Hadi grafikleri yermiyeyim alpha diye diyecem ama artık alpha oyunlarıda goruyoruz o nasıl meteorlar oyle 2d gibi. Her biri digerinin aynısı copy paste.

44 milyon dolar butcesi var oyunun bu aşamada. O salondakinler sanki otobuslerle taşınmıs alkışlamak icin . ayıp ya resmen para odenmiş gibi adamlara.

Hic bir manevra yok ileri saga sola geri bu kadar zaman bu kadar para .

Hele o ses efektleri resmen kulakları tırmalıyor. Tie figter in bile daha iyiydi sanki .

Oyun consule icinde yapılınıyor . zaten gordugum kadari ile consullerle ortak olan bir oyun cok kapsamlı olamıyor .
cry engine 4 kullanıyorlar . sanki cryengine 2 imiş gibi duruyor bundan cok daha iyisini yapabilmeleri gerek ellerindeki motorla .

icinde bulundugun gemi wow super kokpite bak controllere baktansa insanda bir melodram yaratıyor . icine bir kasvet dusuyor o koltuga oturunca Cok buyuk hayalkırıklıgı .Gulsemmi ,aglasammı oluyorsun o ic gemi desing nına

Çok dikkatli izlediysen ve space simlere aşinaysan gemi sanki uzayda olmaktan çok öte atmosferdeki gibi hareket ediyor.

Ben inan senden cok istiyorum Çok iyi olsun Ve eminim senden çok oturup oynıyacagım Ama bu gidişat hic iyi degil en azından ben gorduklerimi yazıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...