Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Torment, Fallout, Arcanum, Bloodlines, KotOR2, MotB diye başlarız, bu oyunları en iyi saymayanlara da hakaret eder ne kadar basit insanlar olduklarını tekrardan hatırlayıp kendi üstünlüğümüzle sarhoş olur eğleniriz.

Yapalım ya aslında. Kimin neye oy verdiği belli olsun ki aşağılama faslı tam gaz geçsin. Biraz da underrail ve AoD övdüm mü benden keyiflisi yok ya kesin yapmak lazım böyle bi topik. Bide indie bölümü falan.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Torment, Fallout, Arcanum, Bloodlines, KotOR2, MotB diye başlarız, bu oyunları en iyi saymayanlara da hakaret eder ne kadar basit insanlar olduklarını tekrardan hatırlayıp kendi üstünlüğümüzle sarhoş olur eğleniriz.

Yapalım ya aslında. Kimin neye oy verdiği belli olsun ki aşağılama faslı tam gaz geçsin. Biraz da underrail ve AoD övdüm mü benden keyiflisi yok ya kesin yapmak lazım böyle bi topik. Bide indie bölümü falan.

Hatta ilk taşı atalım

Fallout 4 kesinlikle ilk 100 de değil doğru mu arkadaşım?
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Sam said:

ilk 20 sırada 1995-2005 arası rpg ve mmorpg'lerin yer aldığı patates bir liste olur bizimki de.

Tabiki bu, ℅90i pc oyunu, yuzde 80 ise izometrik ile fps olur

3-4 koylu pubg, dota filan diye diretir vs lel

en azindan 2 den fazla rts olur.

baya kotu bi liste bu abi
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Bone said:

oyunların geldiği nokta böyleyken, o liste de çok isabetli seçimlere sahip olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=FCeEvQ68jY8

2. oyun, 5. oyundan daha iyi !!!

Değil. Farcry 2'deki gereksiz düzeydeki kimi görsel detaylar oyunu genel olarak Farcry 5'den iyi yapmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Sam said:

ilk 20 sırada 1995-2005 arası rpg ve mmorpg'lerin yer aldığı patates bir liste olur bizimki de.

Tabiki bu, ℅90i pc oyunu, yuzde 80 ise izometrik ile fps olur

3-4 koylu pubg, dota filan diye diretir vs lel

burada cok cesit koylu var ama klasiklerin top 100 haketmedigini iddia edenlerden buyuk koylu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

axedice said:

Hatta ilk taşı atalım

Fallout 4 kesinlikle ilk 100 de değil doğru mu arkadaşım?

fallout 4 evlat olsa sevilmez

horizon zero dawn falloutdan daha fallout bir oyun misal RPG olma gibi bir iddeasi olmamasina ragmen, hop oturup hop kalkarak bole ilk fallout 1 den aldigim keyife yakin bir keyifle oyniyorum, lore unu hevesle okuyorum filan mis gibi radyasyonsuz, nukesuz post-apoc setting yapmis adamlar

fallout 4 sims ile ayni kategoride yarisabilir ama problem yok ehuehu , skyrime harcadigim modlama eforunun %1ini bile harcamak gelmedi icimden, duzeltilemicek kadar kotu

yeni TES gelicekse bu gerzekler yeni motor yapmak zorunda artik, kaldirmiyor bu hurda. bi gen daha ayni boku sokustururlarsa normieler bile kacar
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm oyunlar içerisinden top 100 seçmek baştan yanlış. Seksenler, doksanlar vs gibi aralıklara bölüp her aralığın top 10u vs seçilse bi tık kurtarabilir.

Sallıyorum Fifa 98 i döneminin en iyi spor oyunu seçebilirsin belki ama bu 18 in yanında çok kötü olduğu gerçeğini değiştirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...