Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

CM döneminden beri oynamış bir oyuncu olarak

Rahatlıkla bu yaklaşımın oyunu ruhunu anlamaktan ve cahilce olduğunu söyleyebilirim.

Zamanında IGN de FM incelemesi yapan zavallı ABD linin yaklaşımından farksın 

( O inceleme bir gümde kaldırıldı ve yapam işten atılmıştı) 

..

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

simcity 3k ve birtakim eski ea oyunlari gelmis steame, indirimde hepsi.

Command & Conquer - The Ultimate Collection

C&C Generals,

SimCity 3000 Unlimited,

Populous, Populous 2: Trials of the Olympic Gods, Populous: The Beginning,

Dungeon Keeper Gold, Dungeon Keeper 2,

Sid Meier’s Alpha Centauri Planetary Pack,

The Saboteur

Norak tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma, 8.03.2024 14:26 tarihinde dedi ki:

CM döneminden beri oynamış bir oyuncu olarak

Rahatlıkla bu yaklaşımın oyunu ruhunu anlamaktan ve cahilce olduğunu söyleyebilirim.

Zamanında IGN de FM incelemesi yapan zavallı ABD linin yaklaşımından farksın 

( O inceleme bir gümde kaldırıldı ve yapam işten atılmıştı) 

..

cm döneminden beri oynamayan biri yoktur burada heralde. ne kadar doğru ne kadar kanıtlanmış bilmiyorum da ben benzer sebeplerden 2014 te bıraktım. yapılan hiçbir şeyin oyuna etkisi yok, zar atıp duruyor oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

Grego, 10.03.2024 23:32 tarihinde dedi ki:

cm döneminden beri oynamayan biri yoktur burada heralde. ne kadar doğru ne kadar kanıtlanmış bilmiyorum da ben benzer sebeplerden 2014 te bıraktım. yapılan hiçbir şeyin oyuna etkisi yok, zar atıp duruyor oyun.

CMdeyken (1990larda) bi sefer editör kullandıydım, 2-3 oyuncumu full yapmıştım İtalyan liginde, sonra gelsin kupalar hobaaa asdsafdf

Sosyal ağlarda paylaş

Norak, 08.03.2024 17:56 tarihinde dedi ki:

simcity 3k ve birtakim eski ea oyunlari gelmis steame, indirimde hepsi.

Command & Conquer - The Ultimate Collection

C&C Generals,

SimCity 3000 Unlimited,

Populous, Populous 2: Trials of the Olympic Gods, Populous: The Beginning,

Dungeon Keeper Gold, Dungeon Keeper 2,

Sid Meier’s Alpha Centauri Planetary Pack,

The Saboteur

güzel şeyler gelmiş aldım. SimCity 4 varmış zaten, 3000 de almış oldum. Theme Hospital da gelse şahane olurmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

Sweeney'i çok samimi bulmuyorum. Sergiledikleri hareketler ve Çinli yatırımcıları red flag benim için. Ama %30 kesme konusunda haklı buluyorum. Sürdürülebilirlik konusunda matematiği bir görmek gerekiyor (developer ve steam açısından) ama Steam'in fazla para aldığını düşünüyorum ben de. 

Diğer yandan bu maili kim piyasaya sürüyor? Nasıl bizlere haber olarak geliyor? 

Yani çok fazla bilinmeyen var.

Sosyal ağlarda paylaş

iki gerçek var bu konuda:

1- HERKES %30 alıyor epic hariç. bütün konsollar, bütün mobil cihazlar.

2- steam HERKESten daha iyi hizmet veriyor, dünyanın en iyi dijital storefront'u.

diğer bütün herkes %30'u düşürdüğü zaman steam'den de beklenebilir. gidip sadece steam'i hedeflemek sadece işgüzarlık. tim sweeney zaten bu maksimum bencilce hareketleri yüzünden zerre sempati toplayamıyor. gider nft oyunları destekler steam reddetti diye filan. egs'teki review, forum olmaması, o süper dandik opencritic'in bile kapatılabilmesi filan. ₺ ile devam etmesi dışında bize yarayan hiçbirşey yok.

Sosyal ağlarda paylaş

valla bu konuda öncü yine steam olur. Evet %30 fazla, ama mesela ben diğer platformların da %30 aldığını bilmiyodum.

Belli mi olur, bir bakmışsın, SteaMobile diye bir mobil store çıkmış, Google Play'in de Apple Store'un da pabucunu dama atmış, bi de üstüne ücretleri %20-25'e çekmiş. Şişko yapar mı yapar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...