Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Valvyn said:

Şu an sadece oyunu almak için en mantıklı yer kinguin mi 138tl orda daha ucuz bulan var mı?

133 e gg den aldım ben, şimdi 135 yapmışlar.
http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/tom-clancy-s-the-division-uplay-key-hementeslim-213443004

Aynı adamların 119 a kendi sitelerinde vardı : 129 olmuş.

https://www.durmaplay.com/oyun/tom-clancys-the-division/satin-al/cd-key

Birde soru sorayım şu oyuna ilk girerken , Warning ekranı var ya, Epileptik vs. vs. seizure vs.vs. filan diyor, Onu nasıl kapatıyoruz ? var mı oyle bir imkan ? Sinir etmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
It should be noted that while the first two DLCs launched by Ubisoft will be Xbox One exclusive for 30 days, the free updates planned will be launched on all platforms simultaneously. This means that PC, PlayStation 4 and Xbox One users will all be playing Incursions at the same time.

Bu güzel.

Bir de gear score gelecekmiş. 150 üstü gerekli olacakmış ilk raid için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 2 gün önce aldım. Baya eğleniyorum şuan. Destiny'den sonra cover combat biraz yavan geldi sadece. Bunun dışında rahatsız olduğum noktalar ileride düzeltilebilecek şeyler o yüzden pek takılmıyorum. Güzel ya ubisoft saçmalamazda doğru kararlar verirse uzun süre oyalar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Başka Mob yoksa spreadi nasıl anlayacaksın?

nasi bir soru abi bu? 45 metreden full damage yiyorum diyor iste. spread yok yani saçmalar dağılmıyor hepsi hedefe isabet ediyor diyor.

45 metrede spread olsa belki isabet bile etmiycek. spread yok, full accuracy ve full damage var.

rusher yanına gelip shotgunla sana vurdugundaki damage ile 45 metreden vurdugu damage ayniysa spread yoktur iste. tek mobla test edebilirsin bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...