Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

kek said:

diablo 3'den sonra anlamıştım blizzart artık bildiğimiz sevdiğimiz oyun şirketi değil diye.

blizzard markasını kullanarak daha ne kadar para sağabilirizin derdinde adamlar.

RIP blizzard

adamlar oyun firması ve oyun üretiyor, oyna ya da oynama bu sana kalmış ama komple şirket battı demek falan saçma oluyor.

wowun vanilladan sonra en başarılı expensionlarından biri mop bci saymazsak, diablo3te lore olarak baya bir kayma olsada oynatıyor kendini, e starcraft desen hayvan gibi oynayan var. çeşit olsun diye 15 kişiye yaptırmışlar bunuda ki hoş duruyor. fanboy falan değilim ama şirketi satın alıp yakabilecekmiş gibi konuşulunca çok itici oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

kek said:

diablo 3'den sonra anlamıştım blizzart artık bildiğimiz sevdiğimiz oyun şirketi değil diye.

blizzard markasını kullanarak daha ne kadar para sağabilirizin derdinde adamlar.

RIP blizzard

adamlar oyun firması ve oyun üretiyor, oyna ya da oynama bu sana kalmış ama komple şirket battı demek falan saçma oluyor.

wowun vanilladan sonra en başarılı expensionlarından biri mop bci saymazsak, diablo3te lore olarak baya bir kayma olsada oynatıyor kendini, e starcraft desen hayvan gibi oynayan var. çeşit olsun diye 15 kişiye yaptırmışlar bunuda ki hoş duruyor. fanboy falan değilim ama şirketi satın alıp yakabilecekmiş gibi konuşulunca çok itici oluyor.

diabloun sorununun lore olduğunu dusunuyorsan aşırı derecede yanılıyorsun dasffads

http://diablo3rmah.com/wp-content/uploads/2012/08/diablo_3_rmah_secrets_300.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Cuce said:

ne kadar f2p ne kadar p2w

Gökçenciğim bu oyunun ALLAHINA KADAR P2W olmayacağına dair küçücük de olsa bir şüphen var mı?

p2w'den kastım, sart kartların parasız alınmaması veya almak için baydırıcı farm gerekiyosa p2w işte.
yok anlamlı bır grind xp kasma ile kart parayla alınan hersey alınabiliyosa f2p.

p2w tanımımız para ile ehrhangı bırsey alınması ıse f2p diye bişi kalmaz
Sosyal ağlarda paylaş

a

Viktor said:

Lectre said:

kek said:

RIP blizzard

diabloun sorununun lore olduğunu dusunuyorsan aşırı derecede yanılıyorsun dasffads

http://diablo3rmah.com/wp-content/uploads/2012/08/diablo_3_rmah_secrets_300.jpg

ilk çıktığında oynamıştım ben sonra sattım accountu ama şuan zaten rmah kullanılmıyormuş? hani rmahı kullanmadanda gayet güzel oynanıyordu d3 kim ne derse desin ben oynadım, infernoda diabloyu indirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Zaten ALLAHINA KADAR P2W derken f2p oynamanın özellikle zorlaştırılacağından bahsediyorum. Kart almak bir seçim değil zorunluluk olacak.

abi şey işte lol gibi düşün. 2 3 champin olur ama sıkılıp almak istersin yoksa oynanmayacağından veya elindeki decklerin güçsüz olacağından değil. 1 dolar falan yaparlarsa alınırda yani sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...