Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

wowu free to play yapmanın en kolay yolu

Raidleri zaten wing wing açıyolar. YOU HAVE TO PAY 25 DOLLARS TO GAIN ACCESS TO HEROIC MODE OF TIER 26

haftalık conquest cap bedava oyunculara 1000 , para verirsen ratingine göre

haftada 4 iteme reforge , daha fazlası parayla

para verenlere +100 stat veren yemek

flasklar para verirsen 2 saat fazla dayanıyor

vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

515 ilvl blood dk oynuyorum. dün akşama kadar uğraştım almıyorlar beni raide kimi legendery cloak soruyor. kimi ilvl düşük diyor. kimi daha patch başı achi istiyor. hacı diyorum 515 flex için yeter artar! 730k hp var,şu var ,bu var ııı ıhhhh almıyorlar twisting nether da.sonra LFR girdim miss gibi 3 tane tank itemi mi aldım çıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

abso totun oldugu adaya git orda rare falan kes anahtar alıp solo senario ya girip en eski extra roll tokenlarından al başla lfr hof/toes 483 alıcaksın zaten. 480 olduktan sonra timeles adasındaki vendordan 1k timeless coin karşılıgı tot ta kullanılan extra roll zımbırtısından alıp tot yapıcaksın ta ki 496 olana kadar.

Ayrıca burden ile yaptıgın 535 lerin tek stat cıkma olasılıgı var ama reforge diye de bir şey var.
Sosyal ağlarda paylaş

Flex LFR nin daha organize ve rasgele olmayan hali. Yani takımı vs oluşturup kendiniz giriyorsunuz. LFR den daha zor ama Normal den daha kolay. Loot 'da ona göre zaten. Flexible raid adı üstünde kadronuza göre şekilleniyor, 10 kişi ve 25 kişi arasında dengeli bir zorluk artışı var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...