Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ayfon said:

Sunu söylemek isterim ki low-level dungeon farming'te mobblari teker teker degil 5'erli 10'arli gruplar halinde kesiyosun. Tank 10 saniye boyunca muazzam damage aliyo. Bu sirada diger dps classlar aoe ile yardiriyo. Benim atacagim Solace'tan gelen heal mi tank'i ayakta tutacak? Ayrica aoe damage veren bir spell mevcut degil bu levellarda. Yani benim 10 mobb'dan birine atacagim smite'i adamlar her 2sn de bir her mobba atiyor.

Zaten kosarak kesiyoruz daha ne kadar hizli olabilir ki?

Sabah sordugum soruyu kendim cevaplamis oldum neyse. Healer'in dps yapmasi mantiksiz.

Atonement nedir, milletimize faydaları nelerdir, araştırıp 3 sayfalık bir kompozisyon yazman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

All-Stars ayrı bir oyun olmayacak ki, Starcraft II içerisinde bi mod olacak. Yani gayet olası Blizzard All-Stars olarak sürmeleri piyasaya. Ki Valve ile problem yaşamasalardı da Blizzard DotA olarak çıkmayacak mıydı piyasaya?

o Blizzard başında illa ki olacak
Sosyal ağlarda paylaş

silvermoon allyda akşamları sıra 500-700 arasında oluyor. sabah çoğunluk daha genç kesimle, akşamları da daha olgun tayfayla takılmak mümkün. dikkatimi çeken şeylerden birisi sürekli transmog run bulabilmek (özellikle reset sonrası çarş-perş).flex gruplar sürekli kuruluyor ama kimisi ilvl 520den kimisi 540tan açıyor kapıyı ki ben 1 ay önce oyuna geri döndüm 512 ilvldayım şuan ama arada sırada girebiliyorum flexlere.
Sosyal ağlarda paylaş

outland e baktım hatta birtane dk var orada ama outland ortamını pek sevmiyorum açıkçası twisting nether horde ortamından hiç bir farkı yok. silvermoon bunların yanında baya bir seviyeli geldi bana bilmiyorum pve server olmasından da kaynaklı. hatta RP yapan insanlara bile denk geldim şaşırdım .
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

closed betada heroic content bossu kesiliyorsa iice cıvkı çıkmış demektir bu oyunun

Sen ne diyon lan değişik?

diyesim vardı birine uzun süredir, sana kısmetmiş.

Closed betada olan Hearthstone, bu World of Warcraft. Aradaki 7 farkı cevap olarak yaz, bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

1 senedir oynamıyorum ne lfr si ne noob u ?

Ayrıca lan değişik derken ? Değişiklik iyidir de senin gibi 3 gün hearthstone oynayıp 3 gün içinde heroları açmayı bulamıycak kadar ezik olmak kötüdür. Her başlıkta bir sataşma çabasındasın ne koymuşsa tespitim. Dikkat ette yörüngede kal bence ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...