Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Edriel said:

1 senedir oynamıyorum ne lfr si ne noob u ?

Ayrıca lan değişik derken ? Değişiklik iyidir de senin gibi 3 gün hearthstone oynayıp 3 gün içinde heroları açmayı bulamıycak kadar ezik olmak kötüdür. Her başlıkta bir sataşma çabasındasın ne koymuşsa tespitim. Dikkat ette yörüngede kal bence ;)

Oha chain fail. O ben değilim bir kere.

Flassh said:

diğer classları nasıl acıyoruz hala anlamadım lan

Grimnax said:

practice modeda yenmen gerekiyormus istedigin heroyu. ben 3. günümde ögrendim hah

Edriel said:

Dikkat ette

Ayrıca -te ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel, Battletag başladığından beri Blizzard oyuncusu bir insana LFR oyuncusu bir insan tarafından denilebilecek ve denilemeyecek şeyler vardır.

Bu da onlardan biri. Yok dediklerinin hiç bir geçerliliği olmadığını ispatlıyorsun sadece, bu forumdan tonla insan Hearthstone dan önce Diablo 3 ve hatta WoW zamanlarımdan beri Battletag den ekli.

So shut your piehole.
Sosyal ağlarda paylaş

ezik flashh ta değil ki o gözünle oku istersen
Grimnax said:

practice modeda yenmen gerekiyormus istedigin heroyu. ben 3. günümde ögrendim hah

sen neyin kafasını yaşıyorsun neyi ıspatlıyamıyorum ? battle tag le ne alaka. Sen bence ılık bir süt kaynat yavaş yavaş yatağına gir
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

He size craftingle alakalı birşey sorucaktım şimdi bu kartları dusta çevirirken olay nasıl oluyor. Şimdi mesala 1 booster pack açıyoruz 5 kart çıkıyor içinden 1i diyelim flamestrike, o flamestrike ı 1 tane bulduk diye builde 1 tane mi koyabiliyoruz, bunlar collectionda stackleniyormu onu göremedim. Sonra elimde 1-2 tane olan kartları parçalamıyayım tek ss üzerinde resimli gösterebilirmi birisi elimizde aynı karttan kaç tane olduğunu nerden gördüğümüzü ?

Aşağıdaki collection resminde görüldüğü üzere kafam kadar x2 leri göremeyip bunu soran insandan gelen chain faili dinliyoruz.

Edriel said:

unrankedda gold vermiyor diye biliyordum sadece

Edriel said:

Bu oyunda rng olmasa ne zevk verir ne de ömrü 1 aydan fazla olur.

EDIT:

AHAHAHA OFFF BENI BILE QUOTELAYAMADI!!

Edriel said:

ezik flashh ta değil ki o gözünle oku istersen
Grimnax said:

sen neyin kafasını yaşıyorsun neyi ıspatlıyamıyorum ? battle tag le ne alaka. Sen bence ılık bir süt kaynat yavaş yavaş yatağına gir
Sosyal ağlarda paylaş

editlerle kendini kurtarabileceğini sanıyorsun ama nafile hadi bebeğim görüşürüz sen lfr değil normal raid yap ama 2013 te wowunu oyna afferim.

Senden alıntı yapmadım ki zaten direk başlıktan yaptım. He bu arada doktorun nediyor senin hakkında ? teşhisi koymuş mu ? şizofreni falan mı varmış
Sosyal ağlarda paylaş

Çok temelden girmek gerekli hale geldi:

Ali topu at.

Bunu okuyup, www.vocaroo.com a sesini kaydet ve linki paylaş, okuma bildiğinden emin olmam gerekli hale geldi.

EDIT: Doğrusu tahminlerim doğruysa yine alaksız tuşlara basacaksın klavyende bunları okuyamadığın için :(
Sosyal ağlarda paylaş

yoo 2x leri falanda görüyorum sen hakkaten sorunlumusun yani ciddi fizyolojik olarak beyninde bir sorun var mı ? alıntıladığın şeylerle benim yazdıklarımda çelişen birşey yok, 2x yazabilir ama başka bir yere topluyor olabilir çünkü orda desteni yaparken en fazla x2 koyabiliyorsun. Toplam kartlarının olduğu farklı birşey olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok arkadaşım şöyle alakasız değil, senin LFR raider olduğun ortaya çıktı diye başkalarının faillerini bana atfetmeye çalıştın, onda da başarılı olamadın iyice dellendin (bir de arada basit bir aramayla başkalarını fail olmakla itham ettiğin Hearthstone da failin önde gidip bayrak sallayanının sen olduğu ortaya çıktı), bu noktaya geldik.

Özet geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

1 senedir subs yapmıyorum diyorum adam lfr raider olduğun çıktı diyor. Lfr raider bile olsam nolucak bidünya insan lfr yapıyor burdan sana batan ne ? Hearthstone la ilgili konuda da ilişkilendirdiğin şeylerin saçma oldugunu ıspatladım zaten yukarda he bide gerçekten durduk yere burda hearthstone la ilgili saçmalamanın amacı ne ? Flashh diyip editleyip fail olanda sensin de amaç ne yani ? Ne derin izler bırakmışım sende. Ciddi sorduğum soruyu cevaplasana merak ediyorum teşhisin ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

Salak bi problemle karşılaştım.
Charlardan birinin factionunu değiştirdim ve şimdi orgrimardaki pandaria portali yok oldu bi anda. Tekrar pandariz portalini açmak için ne yapmam gerekiyor. Pandariaya summon ile gidip HSyi oraya ayarladım ama portal yok neden anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...