Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

her oyunda var hack,abuse fln

olay banlanmak değil,oyundan aldığın haz seviyesinin azalması

o çok vurup düşürememe olayının çok nedeni olabilir illa hack değil

dandik mermi kullanıyorsundur(default,tracer,API fln)
adamın uçağı zırhlıdır sende cannon yoktur
critic vuramamışsındır(tail,kanat ve motora ateş etmeyi denemek lazım arkadan kovalarken)
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca bu dediğin pekçok fps tabanlı oyunda var birini kapatiyolar kısa sürede başka açık buluyo ezikler aim shot gibi, ayrıca wot da bazı sorunlar var yukarda örnekleri verilen tarzda code la ilgili sorun da olabilir bence, hedefi vurduğun halde no hit oluyor çok oldu bu bana hatta stream lerde bile görebilirsin bunu, acaba diyorum "packet loss" filanmı oluyor net sistemiyle alakalı olarak, neyse işte fazla takmamak lazım bunları ama evet kesinlikle sinir bozucu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
yok mu bunu oynayan?
alman uçakları mı dandik yoksa ben mi yetemiyorum bilemedim. level 5 oldum, rus ve amerikan uçakları aşırı sağlam, ingilizler de çok oynak, vurmak imkansız nerdeyse. en rahat düşürdüğüm uçaklar da yine alman uçakları. erich hartmann stayla, düşman uçağının götünün dibinden ateş etmedikçe sonuç alamıyorum ama arkamda rus uçağı varsa %60 ihtimalle ya kanadımı ya da kuyruğumu koparıp düşürüyorlar beni. ingiliz uçaklarını kovalamak ultra büyük bir çile.
rus mu reroll yapsam napsam?
Sosyal ağlarda paylaş

Almanlar Bf109 F-4 serisinden sonra coşuyolar 3 cannonla. Ona kadar ölüm gibi almanlarla oynamak. Ama F serisi ve G serisi 109 larla rahat rahat ateş ettiğini direk öldürürsün düzgün energy fighting yaparak.

HB'de boom&zoom esas amerikalıların işi.

Ama her levelda kolay ırk istiyosan rus git.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...