Jump to content

Undisclosed

=o=
 • Mesaj sayısı

  841
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Undisclosed hakkında

 • Rütbe
  Undisclosed

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Undisclosed

  Path of Exile #3

  Poison animate weapon cok pis bufflanmış
 2. Undisclosed

  satılık 2 el escape from tarkov

  Ben 1 derce arıyorum. 1 yapıp satma imkanı varmı?
 3. Undisclosed

  Elektronik Sigara

  @kizillelma buna yakalanan bir kadının ardından yapılan bir araştırma o. şu videoda kadının kullandığı cihazı falan test etmişler eleman onu anlatıyor. merak eden izleyebilir.
 4. Undisclosed

  Path of Exile #3

  Kimse yazmamış Ed + Contagion Monolithte frozen durumda olan herşeye bulaşıyor tek seferde. O kadar yakın mobların mesafesi. ( Baeclast ta Chris Wilson a sordular doğruladı). Leaguestarter düşünen varsa gogo ed+cont
 5. Undisclosed

  Path of Exile #3

  Yok Wispy, ben geçen sezon indigonlusuylada oynadım. Bu sezonda vertex ile lvl100 kastım LL poet occult. Indigonla çok yüksek damage vurup manayı yakıyorsun, tekrar düşene kadar mana cost, teklemeye başlıyor karakter. Pek bi zevki yok. Akıcılığı kalmıyor. Chestteki Indigon için opitimize six linki coductivity + elemental hit + curse on hit e çevirip assasins mark la tricurse oynuyorum ben vertex li. 30 kat daha iyi indigona kıyasla.
 6. Undisclosed

  Turkcell Superonline 2019

  Celtics ping ne durumda? avrupa ve turkiye içi kaç alıyorsun?
 7. Undisclosed

  Path of Exile #3

  steam download serverı değiştir istersen. bende ve arkadaşlarımda hiç kopmadan max indiriyor.
 8. Undisclosed

  Path of Exile #3

  ele hit single target için chin sol kullanılıyordu. bu şekilde nerflenmiş: - Chin Sol now deals 50% (down from 100%) more damage with Arrow Hits at close range and has 200-260% (up from 150-180%) increased physical damage. ele hit kasayım diyordum yeni ligde. gömeyimmi öldümü bu build ?
 9. Undisclosed

  Sadece 10 kelime

  evet hayır al ver yardım şu gel yemek su meme
 10. Undisclosed

  Anaskim

  EsenköyBeldesi, #Çınarcık, #Yalova ML 4.2 7km 40.60°N 28.94°E 30 Kasım 2018 05:36:35 +03
 11. Undisclosed

  Path of Exile #3

  0.5 e kadar nerfliydi coc. 0.15 e çektiler. buda saniyede 2 spellden 6 küsür spelle kadar çıkarabiliyorsun demek. belt ve boot tan cooldown recovery max roll alırsan 9 a kadar çıkıyor saniyede. coc buildlerde 0.5 öküzümsü bi nerfti. 6 linkin birini coc, birini kullandığın skill kaplayınca, adam gibi dps çıkmıyordu. bunun haricinde crit ve accuracy kasıyodun. tekrar hortlar coc buildler. yeni lig için seçtiğiniz starterde lycosidae olmamasına dikkat edin. coc bu kadar bufflandıysa lycosidae fiyatı uçar.
 12. Undisclosed

  PS Cafe açmak istiyorum

  Aylık bi 1000 tl kol masrafı tamiri yaz. İnsanlar kendi malları gibi davranmıyor. Stickler kırılıyor, tuşlar içine kaçıyor falan öküz çok.
 13. Undisclosed

  Path of Exile #3

  mercurytrade : https://github.com/Exslims/MercuryTrade/releases sunder ı GGG sünnet etti. uzunluğu %20 gitti. dmg falan aynı. başka bi nerf yemedi.
 14. Undisclosed

  Path of Exile #3

  Son lig meta Arc/Lightning Spire Trapper Arc/warp Poet's Pen TS Windripper MF Deadeye/Path Triple Herald BV Elementalist bide Uberdan's Ele Hit Ascendant Slayer/Raider veya Pathfinder dan ibaret. Arc trapper ile Ele Hit kesin nerflenir yeni lig başlamadan. İkiside 3 dakkanın altında uber elder pompikliyo 10ex altı gearla.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...