Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Joystick'lerin analog tuşları bok gibi bu arada, oynayamayanlar silphatos'un linkledikleriyle değişip bir denesinler. Ben dün 2 saat falan PvP yaptım kanser oldum, elime kramp girdi resmen, bir de zırt pırt kayıyor elimden. Önümüzdeki hafta İstanbul'a gidince değiştireceğim bakalım, o zaman kadar katlanıcaz.

Bu arada 19 oldum, son 5 lvl ilk 5 lvl'dan daha hızlı geldi sanki. Quest line'ı da 17lvl'da bitirdim. Son boss fight'ı tek seferde geçecekken %5'te falan geri zekalı analog yüzünden minatour'dan charge yiyip öldüm; sonra son boss'un son fight'ını 5 kere tekrar oynadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda lore var ama anlatılmıyor ki... Acaip iyi bir hikayesi var aslında.

Oyun son bir sene içerisinde acaip değişirilmiş. En azından oyunun yarısı kırpılmış. Reddit'de bir bir bulup yazmışlar. Bir sürü cutscene, mission'lar, faction'lar falan çıkarılmış son senede. Ayrıca şimdi oyunun bittiği yerde bitmiyor gerçek hikaye. Bambaşka bir twisti var falan.

Önce, geçen gün oyunu 2013'te test eden bir adamın yazısı çıktı reddit'te. Orda test ettikleri versioynun farklı olduğunu, başka karakterlerin, olayların yer aldığını yazdı adam.
(link: http://postimg.org/image/80it9ix8x/ )

Şimdi de biri oturup full breakdown yapmış. 2013 ortasında Lead Writer ayrılmış bungie'den. Sonra Grimoire card olayı çıkmış, birini tutup yazdırmışlar ama son senede değişiklikler yapıldığından oyunun içine entegre etmemişler zaten.

Şu Dinklage ile Venüs'te kütüphane'ye gittiğimiz mission falan tamamen değişikmiş bir kere. The Crow diye bir karakter varmış falan. Karakter gitmiş, sadece Ghost kalmış.

Hatta Dinklage'ın bu kadar kötü olmasının nedeni aslında daha fazla dialogunun olmasına rağmen aradan cümleler alınıp kullanılması falan diyenler var. Çünkü oyunun almanca seslendirmesi farklıymış. 2013'te voice-over'lar bitmiş, hikaye tamamen değişip, bir çok şey atılınca tekrardan çağrılmamışlar deniliyor.

Konuyla ilgili thread: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2hqmkb/how_destinys_content_completely_changed_over_the/
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Oyunda lore var ama anlatılmıyor ki... Acaip iyi bir hikayesi var aslında.

Oyun son bir sene içerisinde acaip değişirilmiş. En azından oyunun yarısı kırpılmış. Reddit'de bir bir bulup yazmışlar. Bir sürü cutscene, mission'lar, faction'lar falan çıkarılmış son senede. Ayrıca şimdi oyunun bittiği yerde bitmiyor gerçek hikaye. Bambaşka bir twisti var falan.

Önce, geçen gün oyunu 2013'te test eden bir adamın yazısı çıktı reddit'te. Orda test ettikleri versioynun farklı olduğunu, başka karakterlerin, olayların yer aldığını yazdı adam.
(link: http://postimg.org/image/80it9ix8x/ )

Şimdi de biri oturup full breakdown yapmış. 2013 ortasında Lead Writer ayrılmış bungie'den. Sonra Grimoire card olayı çıkmış, birini tutup yazdırmışlar ama son senede değişiklikler yapıldığından oyunun içine entegre etmemişler zaten.

Şu Dinklage ile Venüs'te kütüphane'ye gittiğimiz mission falan tamamen değişikmiş bir kere. The Crow diye bir karakter varmış falan. Karakter gitmiş, sadece Ghost kalmış.

Hatta Dinklage'ın bu kadar kötü olmasının nedeni aslında daha fazla dialogunun olmasına rağmen aradan cümleler alınıp kullanılması falan diyenler var. Çünkü oyunun almanca seslendirmesi farklıymış. 2013'te voice-over'lar bitmiş, hikaye tamamen değişip, bir çok şey atılınca tekrardan çağrılmamışlar deniliyor.

Konuyla ilgili thread: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2hqmkb/how_destinys_content_completely_changed_over_the/

Ya bakın görün, yeni exp.lerde hikayeyi bu şekilde toplarlar. Stranger'ın son replikleri, bizim olayı uzaktan izlememiz falan hep o kafalar. Maksat hikayeyi bölelim daha çok para kazanalım. Blizzard'ın Diablo III'te yaptığının aynısını yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

vault of glass ı yaptık dun
gayet keyf aldım 4,5 kere olerek geçtik
ama sorun su bundan zoru yok oyunda sonunu bitirdik buna benzer en az 5-10 raid daha koymaları lazm...
oyunun wow'la alakası yok ama kendi tarzı var
pvp cok keyfli bence
bugune kadar konsolda fps hiç oynamamıstım sevmiyordum cokda zor geliyordu
2 haftadır oynuyorum...
catur cutur headshot vurmaya başladım pvplerde elim fena alıştı
beraber oynamak isteyen olursa #Muhtesemalp
nickle gülmeyin sallamıştım yapıştı kaldı friend listim dolunca:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...